PÝTAŤ SA JE ĽUDSKÉ

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ako prebieha prebratie a vrátenie?

HAPPY CARAVAN Vám odovzdávame vždy čistý a skontrolovaný (funkčnosť, kompletnosť príslušenstva a stav prevádzkových náplní). Miesto odovzdania: Harmincova 1, 841 01 Bratislava, pripadne iné miesto podľa vzájomnej dohody. Súčasťou odovzdávania je zaškolenie obsluhy v rozsahu 45 - 60 minút. Pri odovzdaní Predmetu nájmu je nutné predložiť platné doklady (občiansky a vodičský preukaz) a vyplatiť sumu za prenájom a kauciu. Prevzatie a odovzdanie Predmetu nájmu sa realizuje v čase od 9:00 do 17:00 (v prípade vzájomnej dohody aj v inom čase).

Aké spotrebiče sú v auto-karavane?

Chladnička s mrazničkou funguje na plyn, pri zapojení do elektrickej siete na 230V, alebo pri jazde na 12V. Zapaľovač je súčasťou výbavy auto-karavanu. Varič má tri horáky. Kúrenie a ohrev vody funguje na plyn. TV funguje neustále. Auto-karavan je vybavený motorovou klimatizáciou (funguje za jazdy) a klimatizáciou nadstavby (230V).

Aký vodičský preukaz potrebujem?

Auto-karavan má celkovú hmotnosť 3 500kg, takže Vám stačí vodičský preukaz skupiny B.

Čo si zobrať zo sebou?

V HAPPY CARAVANE sa nachádza okrem bežnej výbavy aj kuchynský riad (3 x hrniec rôznej veľkosti, 2 ks panvica, sada tanierov, príboru a pohárov, kuchynské doplnky nože, doska na krájanie). Na cestu vždy pripravíme 4x posteľné prádlo, vankúše a paplóny. Stačí si zobrať len DVD, ktoré si môžete prehrávať priamo cez TV, ktorá je súčasťou výbavy auto-karavanu.

Jazda?

Všetci cestujúci v karavane musia sedieť na sedadle pripútaní bezpečnostným pásom (ležanie na posteli, alebo voľný pohyb je zakázaný). Všetky okná musia byť zatvorené a zaistené proti otvoreniu. 

Plyn, elektrina a voda?

Súčasťou vozidla sú plynové fľaše s propán-butánom, pričom jedna z nich už je napojená do okruhu. V aute sú dve batérie, jedna je klasická štartovacia batéria a druhá je pre obytnú nadstavbu. Dobíja sa z elektrickej siete (k dispozícií je predlžovací kábel a 2 ks redukcií), za jazdy alebo prípadne z centrály. V aute je 100 litrová nádrž na čistú vodu pre sprchu, kuchyňu a splachovanie WC. Pre doplnenie vody je vo vozidle hadica a kanister. Voda sa komfortne nalieva zvonku auta-karavanu.