Štítky: stojan kamery 350, reverzné kamera, bezdrôtové, ios, mg mg3 príslušenstvo, tieň, mg zs dvere príslušenstvo, accessori pre auto, 350 mg roewe, mg3, fpv monokulárne, mg5.

€38.23 €73.51
  • Skladom
  • w1035


Funkcie: High definition /Farebné nočné videnie / Wateproof / nárazuvzdorný /Nové!WIFIwireless cúvaní vysoko kvalitný fotoaparát Výhody: 1.Jednoduchá Inštalácia Auta Zobraziť Fotoaparát:Nie je Potrebné vyvŕtať otvor, namiesto auta evidenčné Číslo svetlo kryt, Hrať sa a zapojte ako auto špz rám kamera 2.High definition s AV konektor:Univerzálny AV Konektor pripojte auto sledovať Displej alebo auto DVD GPS hráč priamo , tiež by mohli zápas bezdrôtový Video Vysielač, Prijímač sa na Bezdrôtovú Automobilovú parkovacia Kamera 3.Nočné videnie a Široký Uhol Zadnej strane parkovacie Kamery:S Náhradným Svetla Vozidla Fotoaparát ,zahŕňajú Super biele LED svetlo a vzdialenosť linky ,ktoré vám pomôžu vidieť jasnejšie v noci je 4.Nárazuvzdorný a Vodeodolný zálohovať Parkovacia Kamera :Vodič jasne Vidieť, keď sa počas Jazdy alebo zlé počasie Upozornenie: Tento produkt je najnovšie bezdrôtové pripojenie WIFI cúvaní kamera. Len to musí stiahnuť APP softvér na pripojenie s cúvaní kamera hotspot. Pri cúvaní, na obrazovke sa zobrazí na mobilnom telefóne na obrazovke. Počas normálneho vozidla cestovať, môžete tiež zadať softvér vidieť okamžité zozadu na obrazovke. Staré mobilné telefóny a nečinnosti mobilné telefóny môžu byť použité ako monitory. Inštalácia nevyžaduje demontáž interiér, č rozvody a môžete nainštalovať sami. Upozornenie: Tento produkt je najnovšie bezdrôtové pripojenie WIFI podklad fotoaparátu. Môže sa pripojiť s hot spot podklad fotoaparát stiahnutím APLIKÁCIE softvér z mobilného telefónu. Keď zálohovanie, na obrazovke sa zobrazí na mobilnom telefóne na obrazovke. V bežných časoch, softvér môžete tiež zadať vozidla vidieť v reálnom čase spätných obrazovke. Staré mobilné telefóny a nečinnosti mobilné telefóny môžu byť použité ako monitory. Inštalácia nevyžaduje demontáž interiér, rozvody a inštalácie môže byť vykonané tým, že na seba samého. Pre Morris Garáže MG5 MG 5 Roewe 350 750

Detail produktu mapu real shot

produkt obsah 1. záložný fotoaparát 2. Balenie 3. Napájací kábel 4. Používateľská Príručka

Jednoduché použitie

Fotoaparát má bezdrôtový digitálny vysielač; nie je potrebné pripojenie na internet.

Návod na inštaláciu:

1. Najprv nainštalovať V-auto app na vašom mobilnom zariadení.

2. Otvorte aplikáciu a dotknite sa možnosti bezdrôtové pripojenie ikonu.

3. Vyhľadať V-auto kamery na zozname dostupných zariadení a dotknite sa ho chcete spárovať. Inštalácie produktu (veľmi dôležité, prosím, prečítajte si pozorne)

一、 Najprv vypnite na palubnej napájanie, a to je prísne zakázané na napájanie fotoaparátu bez dobrého pripojenia.

二、 Určiť polohu inštalácie vozidla fotoaparátu. (existujú dva spôsoby inštalácie)

● V prvom spôsob inštalácie, vyberte polohu fotoaparátu a miesto napájací kábel plochý, v aute. Nastavte Uhol, pripojte dva napájacie konektory, konektor na cigaretový zapaľovač, a stlačte spínač.

● Druhý spôsob inštalácie, strih otvoriť cigaretový zapaľovač polohy spínača z drôtu, červená a čierna dve drôtu. Červená napájací kábel je pripojený k ACC napájanie 12V+ pozitívny polohy vozidla byt. rozvádzač. Black napájací kábel je pripojený k negatívnym GND drôty vedenia vozidla, ktoré môžu byť použité pri štartovaní vozidla.

3 .Pripojte napájací kábel do správnej polohy, nastavenie najlepší Uhol pohľadu, a opraviť podporu s 3M lepidlo.

Účinok diagram zobrazený po pripojenie

Ultra široký AngleAngle

150° veľké pokrytie celej dĺžke wirelessWIFI telefónne pripojenie

inštaláciu apple všetkých môže usemore jasný obraz

Senior waterproofNo strach z dážď a dážď.

bez ohľadu na to, dážď a auto washcan byť použité normálne

Popis: Táto Farba Auto Zadný Fotoaparát je OEM dizajn, vysoká kvalita farebná kamera. S Vysokým rozlíšením, široké pozorovacie uhly a dobrú nepremokavé funkcie, pomôže znížiť incidentov a nehôd. Ponuky to, nemôžete získať lepší produkt za túto cenu.

Popis produktu

Funkcie:

● iOS/Android-kompatibilné bezdrôtové zálohovanie fotoaparát

● Spárovať s telefónom typu smartphone a uložiť vaše nahrávky

● Jednoduchá inštalácia

● Plynulé a spoľahlivé nahrávanie

● HD nahrávky prostredníctvom širokouhlý objektív

Špecifikácie:

- Prenos: Digitálny bezdrôtový signál

- Kompresia videa: H. 264 vysokej rofile

- Anténa špecifikácia: Divergencia

- Prevádzková teplota: -20°- 70°C

- Skladovacia teplota: -30° - 80°C

-Pracovná vlhkosť: 80%RH

- Snímač: CMOS

- Pozorovací Uhol: 150° širokouhlý objektív

- Minimálne Osvetlenie: 0.1 Lu /F 2.0

- Napájanie: DC 9-24V

- Nočné videnie nahrávanie vzdialenosť: 5-10 M


  • Drôt alebo Bezdrôtové: Drôt
  • Druh Materiálu: ABS
  • Typ Alarmu: Vozidlo Zálohy Kamery
  • Shell Materiál: Plastové
  • Názov Značky: YESSUN
  • Vodiaca Čiara: Áno
  • Dĺžka Video Kábla: 6M
  • Objektív Materiál: Plast + Sklo


Napísať recenziu

Súvisiace produkty