Štítky: zdroj napájania, samsung tv, pcie stúpacie, karta stúpacie, gt740, bn44 rada, gt710, stojan vtáčatá, 9ss, pci stúpacie, vintage vtáčatá.

€42.48 €49.40
  • Skladom
  • w1048


Funkcie:

Pôvodné teardown

Balík Obsahuje:1 Ks

Dosky s obvodmi sú originálne a používané, nie je nové značky.

TV série značky

Vezmite prosím na vedomie, pred nákupom:

1: prosím uistite sa, že modely doska, TV model, logika, model panelu hrúbky, ak si nie ste istí, ak chcete kúpiť tento produkt nie je v zhode na prácu, zodpovednosť je na kupujúceho, nie sme zodpovední za, môžeme prijať vrátiť, ale nemáme zaplatiť poštovné náklady, ak neviete problém odstrániť, môžete poslať e-mail na našu odpoveď na vašu e-mailovú adresu, ďakujem!

2: pomocou týchto produktov, komponentov obvody nie pád, ani rozhrania.

Všetky výrobky sú kontrolované pred dodaním.Ak kód pokazí počas prepravy, prosím, informujte nás čo najskôr, ako dostanete tovar.

3: výrobky bez sporu sú staré a nemajú žiadne video rozhranie ku korózii.Hrdzavá obvodov nie je v rozpore s pomocou.Máme podrobné pokyny.Ak nemôžete prijať to, prosím, nie miesto, poradie a vyhnúť sa zbytočnej hádke.Ďakujem vám veľmi pekne!

Iv. Niektoré produkty sú nové a originálne.Ak máme nové skladom, budeme loď na všetky nové výrobky.Dúfam, že ste pochopili!

Dopravné pokyny: poznámka

1: Brazílskych zákazníkov: ak sa rozhodnete DHL, prosím, povedzte nám svoje daňovníka telefónne číslo, ktoré je potrebné DHL, ale budeme sledovať, aby ste zaplatiť pohľadávku poplatok, nebojte sa.

Odmietnuť: ak máte špeciálne požiadavky na význam tohto vyhlásenia, prosím zanechať správu.Ak nemáte, budeme sa zmierili.

Ciel: predaj clá, dávky a poplatky nie sú zahrnuté v cene tovaru alebo poštovné.Tieto náklady sú kupujúceho zodpovednosti.

Prosím, informujte sa u svojho národný colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.Naše ceny nezahŕňajú dane, DPH, alebo iné skryté poplatky.

4: dispozícii express poplatky: pri výbere DHL, FEDEX, UPS, TNT, EMS, atď., prosím, zadajte webovú stránku vašej vlastnej express spoločnosti.Ak sa potvrdí, adresu určenú express spoločnosť vo vzdialenej oblasti, budete musieť zaplatiť dodatočné poplatky, alebo sme si vybrať lacný spôsob dopravy na dodanie tovaru k vám, pretože nie je možné platiť.Prosím, pochopte, že toto je zvláštna príležitosť.

Budeme odoslanie objednávky do troch až piatich dní po obdržaní objednávky.Ak nie je v tiesni, venujte prosím pozornosť objednávky.

Budeme skúmať každý článok pozorne pred zásielky.

Kvalita je zaručená!


  • Package: Áno
  • Názov Značky: TORLINSE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE
  • Produkty Stav: Skladom
  • Druh: PCI-E Stúpacie
  • Číslo Modelu: BN44-00625


Napísať recenziu

Súvisiace produkty