Štítky: jedlo rýb, veľký ovocný kôš kovov, black jedlo, jedlo, tilta strane dosky, plavidlá dreva, drevené dosky, rozdelené stravy doska, doska, jedlo sklo.

€14.28 €23.81
  • Skladom
  • w1122


Odrážky:

1、Premium Materiál: krabica je vyrobená z vysoko-kvalitných bezolovnaté sklo a dovážaného dreva agátu, môže byť použitý ako ovocný tanier. Je to bezpečné, šetrné k životnému prostrediu, a to je odolný na chlad a teplo. Pokračuje atmosféru dreva a hladký a leštený povrch.

2、Premium Kvalita: box ponúka premium dreva agátu, a bezolovnaté sklo časť robí box bezpečné použitie a box je ručne leštené hladko.

3、Jemné Textúry: box funkcie ekologicky bezpečné včelí vosk a importované olivový olej na údržbu, ktoré ponúka jemnú textúru a je odolné proti oderu.

4、Vynikajúci Dizajn: box ponúka malé a skvelý dizajn, ktorý je hustý a univerzálne v domácnosti.

5、Jemný Vzhľad: box ponúka jemný vzhľad, a rekvizity môžu zlepšiť štýl tabuľky.

Špecifikácia: Názov: Agátový sklo ovocný tanier

Materiál: agát drevo + vysoká borosilikátového skla

Proces: ručné leštenie + ručné penotvorné

Štýl: univerzálny

Kapacita: 2350mL

Veľkosť(cca): 23*21*8 cm/9.06*8.27*3.15 v

Balenie Zoznam:

Ovocie Matica Úložný Box * 1

Poznámka:

Nie namočiť výrobok do vody na dlhú dobu. A prosím na vedomie, že drevená časť je vyrobená z prírodných materiálov. Drevo štruktúru nemožno zaručiť byť rovnaké, tak zjazvenie a minerálne linku popis produktu sú normálne. A sklenené časti si môže funkciu vady bublina a podobne, ale to je normálny proces, jav, ďakujeme za pochopenie.

Na naše Brazílsky priatelia:

Brazília Post má dočasne oznámila, že bude účtovať asi $3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nebude zaplatené. Ak nemôžete prijať $3.5 colný poplatok, prosím, nie objednávku.

Pre viac informácií, pozrite si prosím nižšie uvedený odkaz, veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie!

Kupujúci čítanie

1. O platbu

Podporujeme nasledovné spôsoby platby:

2. O dodávky

A. Poštovné A Odovzdanie

Budeme prijímať rôzne kanály podľa charakteristík prepravu tovaru. To môžu dosiahnuť viac než 200 krajín a regiónov. Sľubujeme, že všetky objednávky budú vydané do štyroch dní. Od sledovania čase rôzne kanály budú líšiť, poštových zásielok, zvyčajne ukazujú, 1-4 dni pre medzinárodné expresné dodávky, a ak je preťaženiu, sledovanie informácie o čase bude predĺžená.

A. O colnej a colnej

Poštových zásielok, zvyčajne nevytvárajú tarify, ale colných predpisov v rôznych krajinách budú mať rôzne colné odbavenie krát. Prosím sledujte informácie v dobe a obráťte sa na miestnu poštu, ak je to potrebné. Medzinárodné expresné doručenie zvyčajne vytvára ciel. Vezmite prosím na vedomie, miestne dane colný noriem s cieľom vyhnúť sa colné problémy spôsobuje výrobky, ktoré majú byť vrátené alebo zničené. Ak je to potrebné, obráťte sa na miestne colné konanie v spoločnosti alebo priniesť informácie pre miestne colné odbavenie. Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu.

3.Vrátenie A Politík

Pretože medzinárodnej prepravy nákladov a času náklady sú pomerne veľké, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu produktov. Budeme dôsledne skontrolujte, či sa dostane poškodený produkt, prosím kontaktujte nás. Pre váš prospech, skontrolujte package skôr, než ho podpíšete a pošlete fotografiu k nám. Budeme hodnotenie výrobku podľa konkrétnych podmienok produkt, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém, budete mať možnosť vychutnať si ďalšie zľavy. Ak chcete vymeniť alebo vrátiť tovar bez poškodenia výrobku, len návrat poštovné náklady budú účtované a zašleme vám nový produkt pri prevzatí výrobku. Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie.

4. Farebný rozdiel:

V dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba projektu. Scheler Vrátenie tovaru: Kupujúci môže vrátiť tovar do 7 dní od prijatia tovaru. Počas tejto doby, ak nie je práca kvality problém, predávajúci nebude akceptovať vrátenie.

5.Spätná väzba

Ak ste spokojní, prosím, dajte nám 5 hviezdičkami, to bude náš najväčší povzbudenie a vytvoriť lepšie služby pre vás. Všetko úsilie je len lepší pocit, spolu s úprimnosťou. ďakujem vám veľmi pekne

Dúfam, že moji priatelia môžu nájsť to, čo potrebujete.

Ak máte akékoľvek potreby, prosím, neváhajte ma kontaktovať.

Všetko najlepšie k vám


  • Materiál: Gumené
  • vzor: Iné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Tvar: KOLO
  • Doska Typ: Bočné Dosky


Napísať recenziu

Súvisiace produkty