Štítky: scull tričko, bieliace zubné, nylon materiál na zošívanie, lekárske istrument, silikónový materiál na zošívanie, ortopedické veterinárnej, príslušenstvo medic, moeyu, plastická chirurgia, mini skelet.

€17.21 €22.64
  • Skladom
  • w1130


{infomodule}

Typ 1 :Šijacie Prax Súprava Obsahuje: 1x Veľké Silikónové Kože Simulácia Šijacie Pad s Rán 1x Ihly Držiak 1x Nožnice(Rovno) 1x Nožnice(Zakrivená) 1x Forcep 1x Hemostatickej Forcep 1x Kožené Zips Prípade 12x Nylon Monofil Nastaviť(Vlákno&Ihla) 5x Čepele 2x Šijacie Rukavice Typu 2:1x Brušnej Dutiny Šijacie Practice Pad Len .

【Funkcie] vyzýva

Náš súbor je 26 ks sada s opakovane a odolné silikónové šijacie pad, 12 nylon a 12 Pletená Hodvábnych Stehov s oceľové nástroje ihly a 5, nože, vyrobené lekármi pre obyvateľov, med dentálne podiatrie a veterinárnych študentov.

Zahŕňa všetky dodávky a nástroje potrebné na štart. Súprava obsahuje nite, ihly, nožnice, forcep, nože, ihly, na ktoré držiteľ rukavice, v kožený zips prípade.

Veľké silikónové podložky s oka a stojan (18.5 cm x 13 cm) je skvelý materiál na zošívanie praxi nástroj a môžu byť použité pre ďalšiu prax.

Na šijacie podložka je vyrobená z najkvalitnejších silikónových materiálov, prichádza s tromi vrstvami tkaniva: kože, svalu a tuku, poskytovanie druhý najlepší anatomické simulácie cvičení.

Naše pad je HQ simuláciu anatómie ľudského tela s obsahom Tuku a Svalovej Fascie vrstiev, ktoré môžu byť použité v škole, vedy trieda ukážka výučby alebo doma, 14 rezy rôznych typov (10 druhov) a veľa priestoru pridať ďalšie kusy.

Skvelou náhradou pre človeka model telo simulácie. Suturing modelov môže byť tiež použitý pre vzdelávanie, anatomické a biologické nastavenia namiesto použitia živočíšnych tkanív.

Lekárske a chirurgické aorty súpravy sú nástrojom pre študentov školenia a nie za skutočné suturing použitie na rany alebo humánne použitie.

All-in-one skladovanie zips prípade so zabezpečením šijacie sloty pre nástroje organizácie.

Vhodné pre lekárov, med, ovp, zubné NP, PA študentov dodávky v primeranej rozpočtu, alebo ako darček.

【Oznámenie] vyzýva

Tento materiál na zošívanie Prax Súprava je určená pre učiteľov, ukážky alebo vzdelávacie účely.

Je to non-sterile a nie sú určené na osobnej starostlivosti, pacientov alebo zvierat, chirurgia.

/ O služby /, On - Time Dodávky vrátenie peňazí ak výrobok nie je prijatá v zaručené dodacia lehota Dlhšia Ochranu 15 deň viac ochranu po dokončení objednávky Vráti Extra Vrátiť akýkoľvek produkt,ale len tie, v perfektnom stave Zaručenú Kvalitu Zaručenú Kvalitu alebo Úplné vrátenie peňazí

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť akýkoľvek problém a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.


  • Číslo Modelu: Šijacie Prax Súprava
  • Druh: Iné
  • Predmet: Lekárske Vedy
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Artur Gardanov
2020-10-14
5/5
מעולההה
Maldokinho 90
2020-11-21
5/5
good
Changerofdreams
2020-09-25
5/5
Good

Napísať recenziu

Súvisiace produkty