Štítky: pneumatické membránové čerpadlo, seiko snxs79, seiko popruh, Membránové Čerpadlo, 31mm dial, luminor hodinky panerai band, Seiko 5, 7s26 dial, kompresor membrána, automatu hodinky.

€20.58
  • Skladom
  • w21052


Pre Importované OKEN SEIKO Miniatúrne Vzduchové Čerpadlo Vodné Čerpadlo Membránové Čerpadlo P05C06R M26B12340R - DC12V

Poznámka: Výrobok Je z Druhej ruky Demontáž Položky . P prenájmu Kontaktujte Nás Pre Konkrétne Ceny A Stavu Produktu

Dovezené OKEN SEIKO miniatúrne vzduchové čerpadlo vodné čerpadlo membránové čerpadlo P05C06R M26B12340R - DC12V

Vstupný port s priemerom 4 mm výtlačný 5mm

Hlave čerpadla priemer 36 mm

Hlave čerpadla dĺžka 40 mm

Telo s priemerom 30 mm dlhé 31mm

Celková dĺžka 79mm

Fúkanie tlaku (pretlaku): 0.8 Kgf / cm2 (78KPa)

Čerpanie tlak (podtlak): -400mmhg (-53KPa)

Čerpanie prietok: 2 litre za minútu.

Tipy, ktoré Vám pomôžu Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako FED, UPS, DHL Ect. P lízingu sa poskytujú compan y meno a CNPJ číslo alebo CPF Číslo. Skontrolujte prosím vaše správy, často môžeme mať nejaké otázky potrebujú vaše potvrdenie pred odoslaním. Uveďte prosím vaše celé MENO pre lodnú dopravu . Urobiť výber, ak výrobok má parametre , alebo poznámka v objednávke. Čile, Argentína kupujúci uveďte, prosím, vaše Daňové číslo pre express lodnej dopravy ako UPS. Na "Odhadovaný Čas Doručenia" daná www.happycaravan.sk NIE je správne, NIE naše garantované čas. Poštou je lacné, ale nie rýchlo, najmä pre niektoré vzdialenej krajiny. Ak ste súrne, prosím, vyšetrovanie rýchlejšie metódy. Ak zaslať do express, uistite sa, že NIE ste vo vzdialenej oblasti , alebo extra náklady potrebné, a prosím na vedomie, že je pre diaľkové pleace doručenia : Účtované Logostics Spoločnosti ! Sledovacie číslo je k dispozícii pre každý balík. Sledovať tu: www.17track.net/index_en.shtml . Štandardné batérie, kvapaliny a iné zakázané diely sú zvyčajne odstránené pred odoslaním ak vaše položky sú tieto , môžeme dodaný Špeciálnu Linku, ktorá bude účtovaná extra dolárov Ciel, Clá a Dovozné Poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Nie sme zodpovední za colné meškanie alebo akýchkoľvek ciel, ciel, Dane z Pridanej Hodnoty (DPH) alebo iné poplatky, ktoré môžu vzniknúť s vašim nákupom. Treba vedieť váš colnej politiky.

Tipy o Aftersale Prosím, Dajte nám 5-hviezdy, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami!!!!! C ommunication je vždy viac užitočné, ako spor. Openning spor pomôcť, ale nič zvýšiť nedorozumeniu!!!! Negatívna spätná väzba nie je možné upravovať ! Prosím, kontaktujte nás pre lepšiu metód pre riešenie sporov!!!!


  • Položka Druh: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: ŽIADNE
  • Názov Značky: laez evaw


Napísať recenziu

Súvisiace produkty