Štítky: pre domáce, offic 2019, pohár ohrievača, klip na ventilátor, teplo ventilátor usb, ventilátor tabl, treadmil, muži office gadgets, stick usb, veľký bežecký pás.

€34.01 €37.79
  • Skladom
  • w21210


Kedy a Kde Ju Potrebujete?

Silné svorky

Až 3-palcový maximálne klip otvorenie Dokonale zapadajú na bežiacom páse, posteľ, kancelársky stôl

Tichá prevádzka na nízkej rýchlosti

Hluk vydávaný ventilátor je možné nazvať zanedbateľné. Ventilátor beží na veľmi nízke zvuk a môže byť použitý aj v tichom prostredí. To môže byť použitý, ak ste študovať, spanie a robiť iné aktivity, ktoré vyžadujú ticho.

10000mAh batérie prevádzkované klip na ventilátor

Ventilátor prichádza s viacerými napájanie voľby. Môžete buď napájanie je cez USB kábel, USB a-C alebo batérie. Aj mobilný telefón adaptér možno použiť pre nabíjanie batérie prítomné v ventilátora. Viac napájanie možnosti, aby to veľmi výhodné pre bežiacom páse, študovňa, tiché úrad, knižnica, vonkajší cestovanie, domov, spálňa, kuchyňa, herňa, rv, camper, van, cestovanie, rybolov, camping, turistika, turizmus, BBQ, piknik, cyklistika, vodné športy, a tak ďalej.

Nastaviteľné hlavu a vynikajúce vlastnosti

Ventilátor prichádza vo veľkej prekrytia, ktorý je preukázateľne bezpečné pre použitie spolu s veľkou rýchle nabíjanie porty. To je bežný produkt s pôsobivých prúdenie vetra a cirkuláciu vzduchu.

Dynamický dizajn + 4 nastavenie rýchlosti

Stolný ventilátor je navrhnutý tak zámerne, aby vírivá rýchlejšie a vytvárať vynikajúce prúdenie vzduchu. Ventilátor je zostavený s predstihom 8 palcov čepele na cirkuláciu vetra viac krát rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Silné 3 nastavenie rýchlosti + 1 nastavenie šetrenia energiou poskytnúť vám viac pohodlné výber.


  • Druh: USB Ventilátor
  • Číslo Modelu: WH1104
  • Package: Áno
  • Názov Značky: ATENGE


Aerials 666
2020-10-27
5/5
It's big, it works great and it makes almost no noise, it's perfect
David0606
2020-09-29
4/5
Très bien J' adore
Mariya Iy
2020-11-19
5/5
Am extremely satisfied! Was better than I expected!
Ro Dri Go Gato 377
2020-12-18
5/5
Better than I expected, very good fan, powerful, plus it cools quite and very practical. I recommend. (*:*)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty