Štítky: pečať vody, cornelius súdok, pivo súdok, pivo homebrew, 5l súdok, cornelius súdok 10 l, volt mini regulátor, teplomer homebrewer, kegland, loptu zámok.

€25.22 €26.83
  • Skladom
  • w21790


Homebrew Kegging Dodávky Plynu Auta

Táto prémia regulované co2 injektor je vyrobený z obrábané adodised hliníka. Je veľmi kompaktný, ale je dostatočne veľký, aby sa dom veľmi malé regulátor(0~90 psi). Pomocou regulátora nastavte tlak a nemusíte sa starať o stlačíte spúšť na nabíjačku príliš veľa alebo príliš málo.

Tento loptu zámok odpojte je najvyššej kvality a durablity na komerčné a domáce využitie.

Tento kit je dodávaný s

1. Mini Co2 Regulátor * 1

2. Nerezová Loptu Zámok Plyn Odpojte *1

ÁNO, SME KOMBINOVAŤ DOPRAVU! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa prepravy nákladov, prosím neváhajte nás kontaktovať na www.happycaravan.sk e-mail pred zakúpením položky(položiek).

PLATBY

Akceptujeme Viazaný len. Kreditná Karta je jednoduché, aby sa platby na Escrow. Poštovné a fakturačné adresy sa musia zhodovať. Platby by mali byť zaslané do 5 dní po ukončení aukcie koniec. Inak položka(y) bude relist a neplatené prípade budú zvažovať.

Vždy sme loď položka(y) do 5 pracovných dní(sobota a Sviatok nie je súčasťou) po prijatí platby.Item(s) bude dodaný podľa registra air mail s sledovacie číslo.

Trvá približne 15-20 dní lode USA, Kanada, Veľká Británia, Austrália a Japonsko 20-30 pracovných dní do iných krajín.6-8 týždňov na loď, Brazília, Španielsko, Taliansko alebo iných krajín, iných krajinách nie sú špecifikované.

DOPRAVA

Dodacia lehota je možno ovplyvnené Colné odkladu, dovolenka,udalosti alebo iné neistoty. Nevieme garantovať čas príchodu. Uistite sa, že ste sa dohodli s dodaním čas pred nákupom. Ak by ste chceli vybrať všetky ostatné rýchlejšie Vyjadril, prosím, kontaktujte ma pred nákupom.

Spätná VÄZBA

Zaviazali sme sa k vašej Postive spätnú Väzbu po obdržaní vašej platby.Ak z nejakého DÔVODU nemáte pocit, že sme získali Postive spätnú Väzbu, prosím neváhajte nás kontaktovať na www.happycaravan.sk e-mail, Budeme vás informovať, ako rýchlo, ako je možné vyriešiť AKÝKOĽVEK problém. Necháme pozitívnu spätnú väzbu pre všetky nákupy a oceniť ste zdieľanie výborné skúsenosti s inými www.happycaravan.skers!

ZÁRUKA

Zaručujeme, že všetky položky popisy sú presné. V prípade, že položka je chybný, alebo ste dostali nesprávnu položku, kontaktujte nás prostredníctvom www.happycaravan.sk e-mail. Budeme radi, ak chcete vyriešiť akýkoľvek problém, tak rýchlo, ako je to možné.

VRÁTI

Vrátenie alebo výmena sú akceptované väčšinou NEPOUŽÍVANÉ položky do 14 dní od doručenia, ale zákazník hav eto platiť extra lodné náklady. Kontaktujte nás, prosím, než sa vrátiť položky(položiek).

Vezmite Prosím Na Vedomie,

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Tieto poplatky sa obyčajne zhromažďované poskytovanie nákladnej dopravy (poštovné) spoločnosť alebo ak vyberiete položku hore – nenechajte sa zmiasť ich ďalšie poplatky za dopravu.

FAQ

1 Otázka: Ako môžem zaplatiť za moje nákupy?

Odpoveď: akceptujeme Viazaný len. Kreditná Karta je jednoduché, aby sa platby na Escrow.

2 Otázka: Má item(s) prepravná s sledovacie číslo zásielky?

Odpoveď: Áno, všetky položky ia doprava s sledovacie číslo v každej objednávke, a môžete vidieť stave zásielky na príslušnej webovej stránke.

3 Otázka: Keď som sa chcete spojiť nakupovanie, koľko veľkoobchodné ceny?

Odpoveď: Keď zákazník chcete hromadné nakupovanie, prosím neváhajte nás kontaktovať na www.happycaravan.sk e-mail, dáme vám najlepšie pice.

4 Otázka: potrebujem niektoré podobné výrobky, ale nedá sa zistiť, vo vašom obchode,môžete zabezpečiť, že ?

Odpoveď: Áno, môžete poslať obrázok na nás. Budeme sa snažiť v našich silách, aby zistili a odpovedať cena pre vás. Tiež akceptujeme prispôsobený produkt. Prosím vist náš veľkoobchod webové stránky www.fcpmcl. com pre mnoho ďalších položiek.


  • Materiál: Kov
  • Typ Produktu: Sýtenie Oxidom Uhličitým Zariadenia
  • Názov Značky: BrewApex


Napísať recenziu

Súvisiace produkty