Štítky: studená chudnutie stroje, cavit, bodi rozsahu, eletric svalový stimulátor, muž chudnutie stroj, zvon hmotnosť, kavitácia stroj 80k rf, desať, vákuové komory, vákuový zvon.

€369.73 €528.19
 • Skladom
 • w21849


Výhodou

1.Vyhladenie wjole telo poludníka,Vyhladenie tela,odstránenie únavy a zlepšenie kondície,môže byť použitý pre škrabanie a zlepšenie sub-zdravie v každej časti tela.

2.Zlepšenie krčka maternice, spondylóza,Prevencia a zlepšenie krčka maternice, spondylóza,zlepšenie dizzinedd,bolesti hlavy,zlepšenie ramene a krku bolesť,necitlivosť,opuch,bolesť,relisf únavy a prevencie scapulohumeral periarthritis.

3.Na zlepšenie ochorenia bedrových Zlepšiť bedrových stuhnutosť a bolesti po usadlý spôsob života, zlepšenie a zabrániť bedrových kmeň a bedrových ochorenia.

4.Upokojuje boľavé telo,podporujú krvný obeh a zmierňujú svalové napätie, bolesť a bezmocnosť po namáhavom cvičení.

5.Face lifting, Telo, prípravkov na chudnutie a hmotnosti stratiť.

Kavitačný

Silný cielené tuku tryskanie,odstránenie tuku,používanie zahusteného zvukové vlny vlasy frekvencia až 80000HZ silné zvukové Vlny,extrémne vibrácie.Presunúť tukové bunky,hit tukové bunky násilne,aby sa tukové bunky, membrány produkuje introvertný, výbuch,aby glycerín, triglyceridov rozkladá glycerínu.A voľná kyselina,pretože tukové bunky praskla,dosiahnuť účinok, ktorý znižuje hmotnosť a tým krásu tela.

Funkcie

1.Chudnutie;

2.Telo tvarov;

3.Telo chudnutie.

DDS

DDS nanomagnetic fyzioterapia kefa používa magnetické energie, vykurovanie, bagrovanie celé telo, meridian, podpora lymfatického detoxikácia organizmu, podpora krvného obehu, beh qi a krvi. Použitie ďaleko infračervený lúč na aktiváciu ľudského tela bunky energiou rozrušiť meridian, jasné, meridian, dosiahnuť "prejsť bez bolesti", povzbudiť qi vykonávať krvi, odstránenie toxínov, rýchlo vymazať všetky lymfatických ciev a meridiánov na celom tele. Fyzioterapia kefa môže pôsobiť na všetky časti ľudského tela, a dosiahnuť dobrý detoxikáciu a upokojujúci účinok, môžu účinne zlepšiť rôzne bolesti:bolesť chrbta, ramien periarthritis, pás a nohy slabosť, atď.

Funkcie

1.Masáž, formovanie;

2.Biologické micro elektriny na zvýšenie produkcie ATP,syntézu bielkovín,vstrebávanie iónov živín,vylučovanie odpadových produktov,a neutralizuje oscilačný polarita nedostatočné buniek.

Vákuové RF

Prostredníctvom kombinácie vákuové negatívny tlak a photoelectricity,hladké lymfatického potrubia, urýchlenie metabolizmu tela, krvný obeh,urýchľuje metabolizmus toxínov a vstrebávanie živín, zmierniť bolesť,zdravia a zdravotnej starostlivosti, teda hrať na účely odstránenie kyseliny a kyseliny korekcie.Vysokofrekvenčné rádiové frekvencie môže hlboké priamo osloviť tuku telo, aby adipocyte tkaniva v rýchlo a aktívnom stave, výrobu tepelnej energie trením tepla z tela bunky,aby miestne nárast teploty, cez potné žľazy, s sacie vákuové, silná masáž prostredníctvom negatívneho tlaku. Priame tryskanie hrubé tuku, účinok je zrejmý.

Funkcie

1.Škrabanie bankovanie;

2.Tvarovanie tela;

3.Scoreness striedajúci;

4.Telo meridiánov drenážou.

Vibrátor

Vibrácie s magnetickom poli vytvára magnetické pole, vibráciám a tepla pri práci stlačením trenie hlavy. Na závraty, bolesť hlavy, únava, nespavosť,bedrovej a krčnej bolesť a iné symptómy majú zjavné zlepšenie a upokojujúci účinok. Jeho magnetické vlny pulzácie môžu byť vyhrievané presne podľa epidermis a dermis, aj podkožného tukového tkaniva,čo vedie v bezprostrednej tkaniva kontrakcie a dlhodobú regeneráciu kolagénu, čím sa zvyšuje pružnosť pokožky a dosiahnutie krásy a zdravia ochrana. Muži môžu jasné, čriev a žalúdka, detoxikovať, znížiť pivné brucho,účinne dosiahnuť brušnej zdravie. Ženy môžu zahriať palác, vyživujú tváre, odstránenie dysmenorea, rozlúčili s tmavo žltej kože.

Funkcie

1.Ramien a krku, masáž;

2.Svalovú relaxáciu;

3.Krvný obeh podporu.


 • Číslo Modelu: Cavi Maša RF X
 • Názov Značky: Magic Belle
 • Certifikát: CE
 • Ruky Kus: 6 ks
 • Materiál: ABS
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Aplikácia: Telo
 • Záruka: 1 Rok
 • Napätie: 110V/220V 50-60Hz
 • veľkosť balenia: 60*44*29 CM
 • Funkcia: Hmotnosti Stratiť,Masáž


Napísať recenziu

Súvisiace produkty