Štítky: slim lipo stroj, cavit, 6 v 1 lipo laser kavitácie stroj, elektrické ultrazvukové, tuk odstránenie stroj domov, laserová lipolýza, ultrazvukové telo, prípravkov na chudnutie, stroj cavition, difúzor ultrazvukové, oem ultrazvukové, stroj na čistenie pleti.

€292.03 €584.07
 • Skladom
 • w22011


Rýchle dodanie 40k Ultrazvuková Liposukcia Kavitácie Vákuové Tuku, Odstránenie RF Kože Sprísnenie 8 Laser Podložky Krásy Stroj

1.Funkcie:

Spevnenie ramien,nohy,stehná,zadok,pás,chrbát,brušné svaly a pretvoriť telo obrázok

*Zlepšiť a liečbu pomarančová kôra, ako tukových tkanivách rôznych vážne úrovniach.

*So účinky, upokojujúce, dekompresiu a úľavu od bolesti(napríklad bolesti kĺbov,ischias),podporovať pravidelné mechanické aeróbne cvičenie z kožného tkaniva, rýchlo sa zbaviť stresu a odstrániť únavu.

*Spevnenie, zdvíhacie a kompaktný pokožky a plesne tvár tvar obiehať a aktiváciu buniek,podporujú metabolizmus a tak, že 100% viac kolagénu a elastických vlákien môžu byť získané na zlepšenie pleti a pokožky tela.

2. Silný Negatívny Vákuové multipolárneho RF Tela

Je integrovaný s pokročilou RF technológie a silné negatívne vákuové technológie, zariadenie môže priamo dosiahnuť hlboko zakorenené tuku v tele .V rýchlo aktívnom stave, tukovej bunky tkaniva môže generovať trenie tepla, zvýšenie miestnej teploty a odstrániť

nadbytok tuku a toxínov z tela cez potné žľazy, enterohepatic obehu a lymfy, a nakoniec, sme dosiahli účinok rozpúšťanie tuku.S kontrolované hĺbka technológie, intarzované diamond častice rôznych veľkostí môžu rub kože alongits vzor, upraviť sacia sila pomocou vákuového kresliť a rub s negatívnym tlakom strongforce priamo explodovať hrubé tuku. Teda, účinky sú veľmi jasné: Zlepšiť krvný obeh, urýchľuje rozklad tukov, odnášať odpad, zvýšiť účinok odstránenie celulitídy, účinne zlepšiť stav areolar tkaniva, odstrániť tvrdohlavý tuk a zlepšiť dostatočnú absorpčnú stav výživy produkty.

3. Multipolárneho RF s Červeným Fotón Terapia na Telo

Multipolárneho RF technológia je revolučný systém pomocou sofistikované algoritmy na riadenie dual liečba aplikátor rôznej frekvencie a polarity na dosiahnutie premennej energie zameranie v rôznych tukové vrstvy, čo vedie k viditeľným klinické výsledky z prvého ošetrenia. Multipolárneho RF technológia sa zameriava RF energie v cieľovom území. používa oveľa nižšiu energiu ako ostatné RF technolgies bez bolesti počas liečby a aimes selektívne na tukového tkaniva vyhnúť kúrenie, iné tkanivá a dermis Multipolárneho RF technológia selektívne zvyšuje teplota tukových buniek robiť tak súčasne v hlbokých aj povrchových vrstiev tuku. To zvyšuje metabolizmus a vydaním kvapaliny tuku z tukových buniek.

4. 40k Silná sila výbuchu tuku a tuku, odstránenie

Silné zvukové vlny výbuchu tuku hlavu S kolektívnej silné zvukové vlny hlavy, silný zvuk vlna 40000HZ môžu byť emitované na ľudskom tele, ktoré majú vplyv na tukové bunky, zlostne a spôsobuje trenie pohybu medzi tukových buniek. Môže to spôsobiť efektívnej spotreby kalórií a vlhkosti v tukových bunkách a zmenší veľkosť tukových buniek. Čo je viac, zvuková vlna vibrácie môžu spôsobiť prudký dopad na tukové bunky, aby sa im byť explodovala okamžite znížiť množstvo tuku v bunkách, a tým dosiahnuť účinky na odstránenie tuku.

5. BIO s Červeným Fotón Terapia na tvár a Oči to okolo

BIO hlavu kapacitný spojky elektróda sa používa pre vysielacie rádiové vlny energie a vytvára elektrické pole pre vstup do podkožného tkaniva throughthe povrch kože. Vo vysokých frekvencii 1MHz, toto elektrické pole sa zmení polarita pre 1-krát/sekundu . Ak chcete odpovedať na rýchle zmeny v elektródy, smery elektrických častíc kože sú tiež zmenené. V tomto čase, prírodné elektrického odporu v podkožného tkaniva pohyby a vytvára teplo energie. Ako thepapillary dermis kolagénu môže okamžite zmenšiť, keď teplota je v rozmedzí od 60 do 70 Celcius stupeň, po ošetrenie vrások, klient môže okamžite zmysel pokožky sprísnenie účinky, ako je zdvíhané a vrodené. Keď kolagén sa vyrába nepretržite, na hrúbku a hustotu pleti papillary dermis môže byť zvýšená na odstránenie vrások, odstránenie jaziev, obnoviť pružnosť pokožky a lesk, a aby to byť blondínka, a hladké. Zatiaľ čo kolagén je zvýšená, svieža pokožka je generovaný v pošitia.

6. Päť-pól rádiovú frekvenciu s Červeným Fotón Terapia na Tvár &Telo

Päť-pól vysokofrekvenčnej energie preniká do pokožky vrstvy selektívne tepelné kožného tkaniva a extra cellular matice, kde kolagénne vlákna sú vložené. Lokálne vykurovanie spôsobuje okamžité kontrakcii kolagénových vlákien, a zároveň zvyšuje metabolizmus fibroblasty a tým urýchľuje tvorbu nového kolagénu a elastínu vlákna. V kontrakcii kolagénových vlákien a regeneráciu kolagénu a elastínu vklady, utiahnite vrstvy kože vytvára hladší, zdravšie a mladšie vyzerajúcu pleť.


 • Výrobný proces: Stroj Vyrobený
 • Záruka: 1 Rok
 • Moc: Hz 180w
 • Zdroj Napájania: AU
 • Číslo Modelu: Cavism mini Lipo
 • Názov Značky: Magic Belle
 • Materiál: Plastové
 • Štandardné Napätie: 220V
 • Funkcia: Zoštíhlenie,Omladenie Pleti,Skin Tightening
 • Certifikát: CE


Napísať recenziu

Súvisiace produkty