Štítky: puzdro pre psp e1000, consol psp, predám psp príslušenstvo, hra na psp, psp mobilné herné konzoly, psp, prípade psp go, 1000 psp, časti psp 2000, psp 1000 dpad.

€86.45
  • Skladom
  • w22015


Zrekonštruovaný Red, Sony PSP-2000 Mobilné Systém Herné Konzoly Systém s Novým púzdro Konzoly

Poznámka: Shell prípade nie je originál, je úplne nový shell, že z tretích-party factory. Základnú Dosku a LCD sú Pôvodné.

Poznámka: Toto je prasknutý PSP 2000 ručné systému. Si môžete stiahnuť všetky iso alebo csd hry z internetu. Môžete hrať hry zadarmo (musíte stiahnuť hry na PSP MS Pamäťovú Kartu). 4GB PSP MS Pamäťovú Kartu Zadarmo!

Poznámka: UMD Optickej jednotky žiadnu funkciu. To nemôže čítať disk, Pretože to je prasknutý pôvodného PSP 2000 ručné systém Konzoly.

Tento zrekonštruovaný herné konzoly. Takže LCD možno nejaké malé prachu(veľmi malá). Tento LCD mierny problém nebude mať vplyv na herný zážitok, pretože PSP 2000 LCD veľmi veľké, a veľmi svetlé.

 

---------------------------------- Popis :

Toto je Predávajúci zrekonštruovaný Skutočný Sony PSP 2000 Herné Konzoly. Základnú Dosku, LCD displej a elektronické komponenty sú pôvodné. Bývanie shell je tretích strán vyrobené, nie je originál.

Tento produkt je veľmi dobrý, kozmetické stave a hoci môžu existovať nejaké svetlo známky používania, položka bola plne testovaný a je v pôvodnom poriadku. Ste stále skvelý prístroj za skvelú cenu!

Táto konzola neobsahuje svojej pôvodnej krabici.

Toto PSP 2000 Herné konzoly modernizáciu s zbrusu nový shell (shell je tretích strán, vyrobené). Všetky tlačidlá sú nové. Vyzerá a hrá ako úplne nový systém.

Poznámka: UMD Optickej jednotky žiadna funkcia

----------------------------------

Balenie vrátane :

1x R zrenovovaný PSP 2000 Model herné konzoly ( Pôvodný dosky , originálne LCD ). Ale,Shell prípade nie je originál, je úplne nový shell, že z tretích-party factory .

1x Nabíjačka.

1x 4GB PSP 2000 Pamäťovú kartu . Pamäťovú Kartu Patria hry ako je uvedené nižšie :

Plná verzia Metal Slug hry .

Plná verzia Kráľ Bojovníkov.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • SONY Model: PlayStation Portable
  • S USB: NO
  • Číslo Modelu: PP-PRR22
  • Názov Značky: HISPEEDIDO
  • Kompatibilné Značka/Model: Sony


Natalik887
2021-02-04
5/5
packed well, psp works fine but battery is expired, overall good, recommended!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty