Štítky: tico lítiová batéria, erotické elektronické ľahšie, mercedes elektronické ľahšie, jmt lítiová batéria, keramické elektronické ľahšie, batéria arc ľahšie, ktm lítiová batéria, lítiové batérie, ah, ts lítiová batéria, plastové elektronické ľahšie.

€3.80 €6.34
 • Skladom
 • w22047


4914954415354531 18650 batérie NÁM 15,99 dolárov /kus 5,00 usd /kus NÁS 15,99 dolárov /kus 5,00 usd /kus 5,00 usd /kus USA $ 25.99 /kus USA $ 37.99 /kus USA $ 6.99 /kus

atribút: hodnota Atribútu

Dobrý deň! Vážený zákazník,

Všetci polymérová batéria môže byť prispôsobený pre vás,

Stačí poskytnúť batérie dĺžka * šírka * hrúbka, môžeme prispôsobiť pre vás,

Ak potrebujete prispôsobiť, prosím, kontaktujte našich pracovníkov,

Budeme vám najviac uspokojivú odpoveď!

ďakujeme

značka Stupeň energetického Modelu 602530 Menovitý výkon 240 (MAH) Štandardné napätie 3.7 V) Spracovanie prispôsobenie áno Nabíjacieho prúdu 400 (A) - Exteriér rozmer 6.5*25*30 (mm) Certifikácia výrobkov UL Batéria typ lítium-Polymér batéria Osnovy rozmer 6.5*25*30 mm Nabíjačka áno, Štandardná kapacita 400 Ma Textúru materiálu Lítium oxid kobaltu názov Produktu Polymer lithium batérie nabíjacie napätie 4.2 V Skladovacia teplota Normálnom atmosférickom teplota pracovná teplota Normálnom atmosférickom teplotný Rozsah použitia Elektronických produktov Minimálna kapacita 400mAh skladovateľnosť 12 Elektrické core štandardné Národná norma Odchádzajúce napätie 3.7 Či na nabíjanie nabíjateľných objemom 400 Ma Platnými typ Elektronický produkt

Batéria Špecifikácia

Typ: lithium ion polymer (elektrické core zváranie ochrany rada zváranie line package vysoká teplota, plast)

Menovité napätie: 3,7 V-4.2 V

Výrobca: Shenzhen Sheng Energy Co. S.r.o.

Maximálne pracovné napätie: 2.75 V

Nabíjanie prostredie: 0-45 stupňov

Životnosť: 500-krát (0.2 C výtok, 0.2 C nabíjanie. Teplota na 23 stupňov)

Vlastnosti polymer lithium batéria: nízka hmotnosť, vysoká hustota, vysoká energetická, vysoká bezpečnosť, ochranu životného prostredia, dlhá životnosť

Ochrana doska typ: ochrana počas nabíjania, ochrana počas vypúšťania (ktorý je, dvojitá ochrana)

Plnenie limitu napätie: 4.2 V,

Absolutórium prostredia: -20-55 stupňov

Skladovacie prostredie: 0 - 50 stupňov

Najmä, všetky testy v tejto norme sa uskutočňujú podľa nasledujúcich podmienok:

Teplota: 20 5 stupňov C, vlhkosť: 60 15%RH

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť

1, batéria pri používaní bývalým, alebo po prvom použití skladovania musí byť nabitá.

2, nedovoľte, aby sa batéria v extrémnom prostredí, ako napríklad extrémne teploty, hĺbka obehu, alebo často za poplatok.

3, a pri skladovaní v chladnom a suchom mieste.

Batéria je vybavená ochranného plechu, ktorý má funkcie pre prevenciu počas nabíjania cez vypúšťanie cez prúd, skrat, atď..

Tento produkt je hlavne platné pre mobilné núdzové napájanie, MP3, mobilné reproduktory, mikrofón, Navigator (GPS), mobilné telefóny, hračky a ďalšie elektronické zariadenia.

Ochrana rada parametre

Pracovný prúd: 1,5 A

Aktuálne obmedzenia ochrany: 2~3A

Za poplatok limit: 4.2+/-0.05 V

Cez výtlačné limit tlak: 2.9+/-0.10 V

* skutočná kapacita ochranného plechu je o niečo menší ako menovitý objem elektrické core kvôli nad zánik ochranného plechu.

Majte na skladovanie

S cieľom zabezpečiť batéria pre udržanie kapacity úrovni, navrhované batérie a batériu -20~35 C Skladovanie, nízka vlhkosť vzduchu, non žieravý plyn podmienky Batérie, aby sa zabránilo vysoká teplota a vysoká vlhkosť skladovanie, inak to povedie k batérie úniku, hrdza a nízka kapacita. Dlhodobé skladovanie bude pravdepodobne viesť k znižovaniu kapacity batérie a batériu, a potrebu 1-3 nabitia / Vybitia cyklus dosiahnuť maximálny výbojový kapacity. Batériu nabiť a vybiť raz za tri mesiace.

Upozornenie: Storno poplatok nie je povolené, batéria by mala byť pripojený podľa polarity presne, a nemôže byť zmenené. Skrat nie je povolené, inak to bude mať za následok trvalé poškodenie. Batériu nie je možné používať v medzné podmienky, ako sú: obmedzenie teploty, hlboké cyklu, extrémne priebehu nabíjania a znovu vybite. Uchovávajte batérie na chladnom, suchom mieste. Ak veľký počet batérie sú uložené alebo sú dodávané, batériu treba dať prvé miesto. Nie priamo k batérii spájky. Ak je batéria sa objaví šum, vysoká teplota, porucha a iné abnormálne situácie, prosím, okamžite prestaňte. Nedávajte do ohňa alebo sa pokúsiť demontujte batériu. Batéria môže spaľovať alebo produkujú škodlivé látky. Nie je povolené používať staré batérie alebo pomocou pol batérie nové batérie, inak to bude mať výtok. Vonkajšieho plášťa a vonkajšieho plášťa trubice pre vybratím batérie. Batéria nie je dovolené, aby sa dal do vody.

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť Batéria by mala byť plne nabitá pred použitím. Nabíjanie metóda podľa technickej špecifikácie našich. Nabíjanie pomocou zodpovedajúcich nabíjačky. Batérie by sa mali vyhnúť používanie uzavretých, by mala poskytnúť primerané vetranie prístroja, inak batérie môže vyrábať vodík, v prípade vznietenia bod spôsobí výbuch. Don\ \ 't snažte sa batériu oddelenie alebo medveď lisovania a kolízie, môže spôsobiť batérie nádcha, pálenie z zásaditý elektrolyt sa poškodenie kože a očí, môžete tiež jesť oblečenie. Batéria by mala byť uchovávané mimo dosahu dieťaťa, v prípade požitia, okamžite kontaktujte lekára zaoberať. Keď je batéria nie je v prevádzke, to by mali byť odstránené z prístroja. Pri prvom použití novej batérie alebo dlhodobé skladovanie, použitie, pred musia byť vyplnené, s elektrinou. Keď je batéria horúca, nedotýkajte sa ho, kým sa ochladí. Keď sa batéria používa, sa zistilo, že energia by mala byť vypnuté, keď energia je znížená tak, aby sa zabránilo cez výboj. Keď vytiahnete batérie, mali by ste sa držať batériu a nie držať drôtu. Po batérie sa používa, ak je batéria horúca, to môže byť umiestnený v mieste, kde nie je priame slnečné svetlo vychladnúť predtým, než začnete nabíjať znova.


 • Vhodný model výrobku: mini reproduktor
 • Náhradné Batérie: Áno
 • Spracovanie prispôsobenie: Áno
 • Certifikácia výrobkov: Iné
 • Súbor Typ: Batérie Iba
 • Typ Batérie: Lítiová Batéria
 • Veľkosť: According to the pictures of cell size
 • Názov Značky: Liter energie batérie
 • Platné Typ: mp3
 • Batéria Číslo: 1
 • Menovitá Kapacita: 400mAh
 • Nabíjacieho prúdu: 2 písm. A)
 • Zväzok: Zväzok 1
 • Druh: Li-polymer
 • Číslo Modelu: Liter energie batérie
 • Menovité Napätie: 3,7 V


Napísať recenziu

Súvisiace produkty