Štítky: meter, rf, cb rádio reproduktor, rf power meter auta, digitálny meter, rf výkon, 3d vták nálepky, ham ssb, cb reproduktor, meterk výkon watt meter, zdroj vody, rf wattmeter.

€11.84 €17.67
  • Skladom
  • w22099


AD8318 1M-8GHz 70 db Logaritmickej Detektor Dynamické ALC AGC Ovládanie

Popis:

Na AD8318 je demodulating logaritmickej zosilňovač, ktorý je schopný presne prevod vstup RF signál zodpovedajúci decibel-zvýšiť výstupné napätie. Zamestnáva postupný kompresie technika cez kaskádovito zosilňovač reťazca, každej etapy, ktorá je vybavená detektorom bunky. Prístroj sa používa na meranie alebo režimu radiča. Na AD8318 zachováva presné denník zhody pre signály 1 MHz do 6 GHz a poskytuje užitočné prevádzky do 8 GHz. Vstupný rozsah je zvyčajne 60 dB (re: 50 Ω) s chybou menšou ako ±1 dB. Na AD8318 má 10 ns čas odozvy, ktorý umožňuje RF praskla detekcie nad 45 MHz. Zariadenie poskytuje bezprecedentné logaritmickej zachytiť stabilita vs. teplota okolia podmienky. 2 mV/°C svahu snímač teploty výstupu sa poskytuje aj pre ďalšie monitorovanie systému. Jeden dodanie 5 V, je nutné. Spotreba prúdu je zvyčajne 68 mA. Spotreba energie znižuje na

Na AD8318 môže byť nakonfigurovaný tak, aby poskytoval kontrolu napätia VGA, ako zosilňovač alebo merania výstupu, z Pin VOUT. Pretože výstup môže byť použitý pre radič aplikácie, širokopásmový hluk je minimálna.

V tomto režime, nastavenie ovládacieho napätia aplikovaný na VSET. Spätnej slučky cez RF zosilňovač je cez VOUT, výstup, ktorým sa upravuje zosilňovač výstupný do rozsahu zodpovedajúcich VSET. Na AD8318 poskytuje 0 V, 4.9 V výstup spôsobilosti na VOUT pin, vhodný pre radič aplikácie. Ako merací prístroj, Pin VOUT je externe pripojený na VSET vytvárať výstupné napätie, VOUT, ktorý je klesajúci trend lineárny-v-dB funkcia vstup RF signálu amplitúda.

V logaritmickej svahu je nominálne -25 mV/dB, ale môže byť upravená zmenou mierky spätnú väzbu napätie z VOUT na VSET rozhranie. Na zadržanie je 20 dBm (re: 50 Ω, CW vstup) pomocou INHI vstup. Tieto parametre sú veľmi stabilné proti dodanie a zmeny teploty.

Na AD8318 je vyrobená na SiGe bipolárna IC procesu a je k dispozícii v 4 mm x 4 mm, 16-viesť LFCSP pre prevádzkové teploty v rozsahu od -40℃~85℃.

Funkcie: Aplikácia RF vysielač PA nastavenie kontroly a úroveň monitorovania RSSI merania v základňových staníc, WLAN, WiMAX, a radary. Na AD8318 je demodulating logaritmickej zosilňovač, ktorý je schopný presne prevod vstup RF signál zodpovedajúci decibel-zvýšiť výstupné napätie. Zamestnáva postupný kompresie technika cez kaskádovito zosilňovač reťazca, každej etapy, ktorá je vybavená detektorom bunky. Na AD8318 môže byť nakonfigurovaný tak, aby poskytoval kontrolu napätia VGA, ako zosilňovač alebo merania výstupu, z Pin VOUT. Malé rozmery, LFCSP,Integrovaný snímač teploty,Vyrobené použitím vysoko SiGe procesu.

Špecifikácie:

Široké šírka pásma: 1 MHz-8 GHz

Vysoká presnosť: ±1.0 dB nad 55 dB (rozsah f

Stabilita v priebehu teploty: ±0.5 dB

Nízka hlučnosť merania/regulátor výstup (VOUT)

Impulz čas odozvy: 10 ns/12 ns (jeseň/rásť)

Power-down funkcia:

Single-dodanie prevádzka: 5 V 68 mA

Veľkosť:35*37mm/0.38*1.46 palec

Pre podrobnosti, prosím, vyplňte nižšie uvedený odkaz: https://www.sendspace.com/file/bptaxu

Package Zahrnuté :

1 x AD8318 1M-8GHz 70 db Logaritmickej Detektor


  • Meranie Aktuálnej Ponuky: ELEKTRICKÉ
  • Merací Rozsah Napätia: ELEKTRICKÉ
  • Trieda Presnosti: ELEKTRICKÉ
  • Názov Značky: ÚŽASNÝ
  • Prevádzková Teplota: ELEKTRICKÉ
  • Číslo Modelu: ELEKTRICKÉ
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Rozmery: ELEKTRICKÉ


Napísať recenziu

Súvisiace produkty