Štítky: adt, GL1800, fpc usb, usb typ c typ kabíny e, 90 usb, uhol usb c kábel 2ft, android vedúci jednotky kábel, maticu typu e, microusb 3.1, 220v emi filter.

€7.04 €7.41
  • Skladom
  • w22253


USB 3.1 Typ C Do USB 3.1 Zadajte E Páse s nástrojmi Ploché EMI tienením Plochý Kábel Typ-Typ C-E FPC 90-stupňový Uhol Konektora hore dole

PDO-Link USB 3.1 typ C do USB 3.1 zadajte E Plochý Kábel

Názov značky: PDO-LINK

Názov produktu: USB 3.1 plochý Kábel

Model výrobku: USS série

Prenosová rýchlosť: podpora väčšiu šírku pásma až 10Gbps (10G/BPS high-rýchlosť do 50 cm, 5G/BPS do 100 cm)

Súčasná kapacita: 3A (Dĺžka do 50 cm podporuje 3A, do 2m podporuje 1,5 A)

Drôt dĺžka: 3 ~ 300 cm, dĺžka môže byť prispôsobené na mieru

Aplikácie: GPS navigátor, ROCK Pi 4 raspberry Pi microcontroller vývoj doska, vstavaný USB zariadenie rozšírenie prepínač použitie, vhodné pre striedavý vedúci, riadiaci motore hlavu, malé s hlavou, SLR ručné hlavu USB napájanie a prenos AV a tak ďalej

Dĺžka kábla Popis:

Dĺžka drôtu vzťahuje na časť viditeľného drôtu. Neobsahuje PCB a konektora. Pre drôt dĺžky, kontaktujte, prosím, 5cm čierna šípka na obrázku nižšie.

Produkt výhody:

Materiál výhody: používať nemecký patentovaný dovezené drôtu, používanie vysoko kvalitné pozlátené konektory, vysoká frekvencia podpora HDMI 2.0 stabilný prenos dát. PCB používa high-kvalitné nízkym odporom vysoko-kvalitných materiálov, PCB spracovania presnosť, PCB používa vysoko TG plech, meď, hrúbka je pribrala na 1oz; konektora pozlátený vodivé výkon, môže znížiť čierna obrazovka modrej obrazovke úvodná spôsobené zvýšenou oxidáciou hrdze odpor Kvet obrazovke problém.

Dizajn výhody: diferenciálny signál bez prostredníctvom dizajn, no CAF micro skrat jav, vysoká rýchlosť signálu prenos dát bez parazitné kapacity a parazitárnych indukčnosti útlm signálu rušenie problém, napájací obvod rozšírené zapojenie dizajn, PCB dosky miniaturizáciu dizajn, môžete znížiť mechanizmus rušenie , č karty hardvéru, inštalácie produktu je jednoduché.

Výroba výhody: Naša továreň priamy predaj produktov na mieru výroba, zváranie v kovov zváranie bod počas výroby. A dať na teplo-shrinkable trubice ochrany, produkt je pevné a spoľahlivé, bude tam byť žiadny problém odpojenia a odpojenie. Produkt funguje dobre, stabilný a spoľahlivý.

Q&A:

Je tam nejaký EMI tienením na Kábel?

Rozširovacie zariadenie využíva najnovšie materiály pre EMI tienením s piatimi jediným ploché káble dizajn. Táto technika umožňuje každý kábel, aby sa plne vzťahuje elektromagnetické rušenie, tienenie s vykonávaním polyméru na ochranu proti prichádzajúce alebo odchádzajúce emisie elektromagnetických frekvencií, minimalizovať poruchy a degradácie na výkon a znížiť hmotnosť zariadenia extender.

Môže drôty a PCB konektory je možné rozdeliť?

Nie, v snahe očistiť prenos signálu a vyhnúť sa nehode drôtu pádu, naše drôty a PCB konektorov je spájkovanie a chránené tepla shrinkable trubice rukáv, tak výrobok nemôže byť oddelené.

Ako kompatibilné sú drôty?

Podporuje rozhranie USB 2.0 high-speed, všetky výrobok test PREJSŤ 100% pred odoslaním.

Kábel hrúbka? Môže to byť ohnuté?

Hrúbka drôtu je 1,05 mm, a to môže byť ohnuté a zložené, bez vplyvu na použitie.

Koľko závažia má výrobok mať?

Hmotnosť drôtu 5 cm je 1.57 g. Hmotnosť konektor a PCB dosky je 7.45 g (špecifikácie a modely sú početné, len orientačný)


  • Druh: Dada Kábel Na Prenos Údajov
  • Produkty Stav: Skladom
  • Package: No
  • Číslo Modelu: USB-F6B
  • Názov Značky: PDO-Link


Napísať recenziu

Súvisiace produkty