Štítky: čistá sínusová vlna invertor bord, easun invertor doska, ortuť invertor doska, rada invertor sine, rada čistá sínusová, výkon solárneho invertora čistá sínusová, 4000w 8000w čistá sínusová vlna menič, invertného čistá sínusová, čistá sínusová vlna invertor rada kompletný, auto invertor čistá sínusová.

€23.60 €25.11
  • Skladom
  • w269


Základná doska veľkosť: 10 cm x 10 cm x 5,5 cm

1.6 mm dvojité obojstranný PCB dosky pre vojenský priemysel

Predvolené nastavenie ovládača rada jumper je JP5, JP2, JP7, JP8 skrat, príslušné funkcie je 50Hz, 35 soft start, mŕtvy čas 300nS, používatelia môžu meniť podľa vlastných potrieb. Poznámka: rovnaké funkcie jumper nemôže byť skratovať v rovnakom čase! ! Napríklad, JP1 nemôže byť skratuje s JP5 v rovnakom čase. LED výstražné označenie Na EGS001 vodič doska má LED alarm označenie funkcie, ktoré môžu byť použité na určenie typu poruchy založené na LED. Konkrétne vymedzenie je nasledovné: ·Normálne: dlhé svetlé ·Kontrola: bliká 2 krát, off 2 sekundy, vždy cyklistika ·Prepätie: 3 blesky, 2 sekúnd vypnúť, vždy cyklus ·Podpätie: 4 blesky, 2 sekúnd vypnúť, vždy cyklus

Je jasné, že doska je výkon frekvenčný menič hlavnej palube, ktoré musia spolupracovať s výkonom frekvencia transformátor. Transformátor používaný by mala mať žiadne zaťažovací prúd a malý únik. No-load prúd krúžok transformer by mali byť nižšie o 0,1 A, menej ako EI AKO 0,3 a 0,5 A pod úst. Veľké bez záťaže aktuálnej alebo nadmernému úniku indukčnosti bude horieť rúr, ako zvárací stroj a lampa transformátor nie je možné používať (zvárací stroj bez záťaže aktuálnej a úniku indukčnosti sú veľké, lampa transformátor bez záťaže aktuálnej je veľká). Krúžok transformátor musí byť zapojený do série s ferrosilicon hliníka, magnetické krúžok indukčnosť, EI je najlepšie pridané, ústa nemôžu byť pridané.

Odporúča transformátor výkon:

Transformátor s 6V na 220V na 12V napájanie

Transformátor s 12V na 220V pre 24V napájanie

Transformátor s 24V na 220V pre 48V napájanie

Transformátor s 30V na 220V pre 60V napájanie

Vlastnosti sieťovej frekvencie sínusová vlna invertora, sú: okamžitá únosnosť je silný, to nie je ľahké poškodenie, nárast teploty je nízka, a nie je tam žiadne rušenie.

Napájanie frekvencia sínusová vlna invertor doska Popis Funkcie:

Vziať 12V, ako príklad:

1. Battery low-voltage protection: keď napätie batérie je menej ako 10.5 V každej sekcii, menič sa vypne meniča (v tomto čase žiadne STRIEDAVÉHO napätia výstup), menič je v pohotovostnom režime.

2. Batéria Prepäťové Ochrany: Keď napätie batérie je vyššia ako 14.7 V jednu časť, menič sa vypne menič a zadajte pohotovostnom režime.

3. Normálne automatický štart-up batérie: keď je nízke napätie, ochrana batérie, keď solárna alebo veterná energia nabíja batériu na 12 V, každý, menič automaticky spustí výstup STRIEDAVÉHO napätia napájanie záťaž. Po prepäťové ochrany, prepäťové ochrany a späť do 14.7 V, menič automaticky spustí.

4. Teplota-riadený ventilátor a viac-teplota ochrany: ventilátor nie je otočiť, keď sa menič funguje normálne, keď je teplota príliš vysoká, ventilátor sa automaticky spustí, keď teplota klesne, ventilátor sa automaticky zastaví spustená. Keď ventilátor je poškodený a teplota je príliš vysoká, menič sa vypne menič a zadajte v pohotovostnom režime. Keď teplota klesne, menič sa automaticky aktivuje a striedavý prúd je výstup.

5. Šok a ochrana proti skratu: menič má v reálnom čase hardvéru vlna po vlne súčasné obmedzenia ochrany a softvér odkladu (400mS) short-circuit protection plus energie frekvencia oddeľovací transformátor. Zlepšuje odolnosť voči nárazu výrobkov a spoľahlivosť produktov.

Základná doska prijíma vysoký výkon a nízky vnútorný odpor TO247 zapuzdrenia vysoká MOS tranzistor, vysoký výkon, vysoké straty a nízky elektrolytický kondenzátor, vysoká frekvencia a nízke straty na zabezpečenie dodávky energie je stabilný, aby sa zabezpečilo, MOS tranzistor nie je ľahké poškodenie originál dovezené operačný zosilňovač integrovaný obvod, aby sa zabezpečilo, že ochrana obvodu presne stabilizuje poschodové vysoko kvalitné dosky s obvodmi, nízku kalorickú hodnotu. Na plný 1800W. Rovnaké doska s nízkeho napätia napájanie je priamo úmerný poklesu, menej ako 1800VA. Ak počítač je nainštalovaný s veľkým č-zaťažovací prúd, je potrebné pripojiť indukčnosti v sérii na nízke napätie konci transformátor (krúžok transformátor musí byť spojené s indukčnosť). Táto doska patrí do elektronických častí a tesnenia. Stroj nebudú vrátené. Na základnej doske je absolútne dobrý.

Predám túto základnú dosku seba mať určité elektronické technológie a skúsenosti, čo nechápu tiež požiadať, aby ste sa držať vysoko vaše ruky nie na pat!!!


  • Druh: DC/AC Invertory
  • Výstupná Frekvencia: 50hz
  • Číslo Modelu: 1500W
  • Veľkosť: 10cm x 10cm x 5.5cm
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Výstupný Výkon: 601 - 800KW
  • Typ Výstupu: Jeden
  • Hmotnosť: 0.5KG


Napísať recenziu

Súvisiace produkty