Štítky: hialuron pero, pre mezoterapia, b zbraň, botox injekcie micro, pero zbraň, hydro tváre pero, vstrekovanie veko, 2 din rádio, male pero zbraň, akné laserom perom odstránenie vrások.

€27.09 €38.70
 • Skladom
 • w317


vysoký tlak je 0,5 ml meso Hyalurónová zbraň Verstuiver Mezoterapia Zbraň vstrekovanie thesera pero Hyaluronzuur Pero Anti Wrinkle Lifting pery

Použitie non-invazívnej rozprašovač Poznámka: 1. Ak ampoule je použitý raz, to nie je možné používať už preto, že to je jedno ampoule. 2. Biele plastové hlavu dezinfekcia pred použitím, v prípade nesprávneho používania, potom biele plastové diely nebudú zase dobre, potom sa pozrite na striebro hardvér vo vnútri skrutku tam nič nie je blokovaný. 3. Použiť môžete nemusí byť vždy vlasy, ale nasledovať kroky, ak chcete robiť, ak sa niekedy vlasy, môže to viesť k zbraň horúčka rýchlo a automaticky chrániť ochranu po boji, čakať na to, na dosiahnutie normálnej teploty je možné použiť pod. 4 použitie 30 minút, počkajte 5 minút vychladnúť, potom použite, ak sa teplo nemôže viesť k tomu, že je to všetko v poriadku, tak to môže byť chladený 2 až 3 minúty, na bežné používanie, je to normálne, ale tiež nemôže povedať, že zbraň problém. Neinvazívne rozprašovač terapia Poznámka: 1. Nie stlačiť injection site po injekcii pre rôzne fyzikálne skupiny, výkon po injekcii sa budú líšiť. Hlavné javom je prítomnosť červené škvrny alebo malé kvapky krvi v injekčnej lokalita, to sú normálne, normálne obnovenie obdobie 1 týždeň, niektoré rozdiely v telesnej zdatnosti pre 2 týždne. 2. 2 dni po použití nie je make-up, venovať pozornosť opaľovací krém, nie namočte v horúcich prameňov, menej cvičenie, platia viac masky. 3. Počiatočné operácie alebo o mieste rany je zakázané ho používať, Ľudia s mnohými zuby v zuboch sú zakázané; Tí, ktorí sú veľmi slabé v mazu membrány sú ťažké red fade, keď sa dotknú pokožky, a tých, ktorí sú alergickí na leukémiu nemožno použiť. 4. Tváre, chirurgia, a hlboké exfoliácia nemal obnoviť dav sa nezaobíde; osoby, ktoré dostávajú rádioterapii sa nezaobíde; 5. Po tom starostlivosti nepoužívajte svoje vlastné masť, produkty pre starostlivosť o pleť alebo kozmetiky na čistenie liečba oblasti, a nedotýkajte sa oblasti liečby, aby sa znížilo riziko infekcie. Použitie: 1. Mať nástroj a položil ju na stôl. 2. Miesto injekčného pera v regulátore tlaku. 3. Push push tyč na koniec a pressurize dokončiť. 4. Vyberte prepínač hlavu a nastriekajte zo sterilného vaku. 5. Zatvoriť prepnúť na hlavu striekačky a zase získať právo. 6. Dajte prepínač hlavu do fľaše a používať piestové vytiahnuť požadované Dávkovanie. 7. Upravte príslušné meradlo súlade s injekčného pera. 8. Otočením injekčnej striekačky hodiny do injekčného pera. 9. Ak je bublina, v striekačke, jemne poklepte na to prstom na bublina Vystúpiť na vrchol. 10. Mať nástroj vertikálne, zase spodnej časti prístroja napravo, Strieľať medzeru a vzduchu, až sa kvapky vody na striekačku. 11. Prístroj je zameraný na pevný bod a príslušnú sily, Vstrekovania sa vykonáva pomocou vstrekovania kľúč, použitie zdravotníckych bavlnenou handričkou, aby na ihlu Oko za minútu, nie rub.


 • Name1: meso Hyaluronová Pero
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Feature1: 0.5 ml hyalurónová kyselina pero
 • NAME5: Neinvazívne Rozprašovač
 • NAME3: vstrekovanie thesera pero
 • Feature2: Vysoký Tlak
 • Feature3: Anti Wrinkle Lifting pery
 • NAME4: hyaluronzuur pero
 • Name2: Verstuiver Mezoterapia Zbraň
 • Druh: hyalurónová zbraň


Boyouquoc
2020-09-23
5/5
The pen is accurate to that of the image the seller sent very fast

Napísať recenziu

Súvisiace produkty