Štítky: vyhrievané sveter batérie, pro lyžovanie, športové ponožky taan, vyhrievané teplé ponožky, menovitý elektrický ponožky, hra vonku, zdravotné ponožky ženy, trek ponožky ženy, elettric kúrenie ponožky, 10pairs ponožky ženy nastaviť.

€13.00 €16.88
  • Skladom
  • w31709


Popis Produktu. *1. Ideálne na lov, ľad, rybolov, turistika a športy. *2. Vysoko kvalitné textílie bavlna-lemované ponožky, pot-savé a priedušné. *3. Absorpcia vody, rýchle sušenie, elastické zahusťovanie, a elektrický modul je ultra-tenké a mäkké. *5. Elektrické vyhrievané ponožky poskytujú teplo pre dlhodobé studené nohy *6. Teplota stúpa rýchlo, a predné nohy má veľké vykurovacie plochy, ktorá je prvou voľbou pre nohy teplo produkty. *7. Vybavený s nabíjanie a vybíjanie ochrana zariadenia, 3,7 V 2200mAh lítium-polymérová batéria je bezpečné a spoľahlivé. *8. Ktoré podporujú krvný obeh, teplé telo Špecifikácia Výrobku: Názov Výrobku: Kúrenie ponožky Materiál: bavlna + polyester Teplota: tri prevodovky môže byť upravená lítiová batéria je upravená tak, aby prvý prevodový ako červené svetlo, teplota vykurovania je okolo 55 stupňov; druhá lampa je oranžové svetlo, teplota vykurovania je o 45 stupňov; tretí prevodový je zelené svetlo a teplota vykurovania je o 38 stupňov. Farba: ako je znázornené Konektor: NÁM predpisy Európskych nariadení (voliteľné) Prevádzkové pokyny: 1. Prosím, úplné nabitie batérie pred použitím tohto produktu. Zapojte nabíjačku batérií, nabíjačky svetlá červené, čo znamená, že batéria sa nabíja. Po úplnom nabití batérie nabíjačka svieti na zeleno a batéria je plne nabitá. 2. Po úplnom nabití batérie, vložte DC vedúci kúrenie ponožky do DC port batérie, stlačte batérie polohy spínača na 3 sekundy na štart, ponožky začať kúriť, a tretí prevodový je tvrdené. Na prvý prevodový je červené svetlo, druhý je svetlo oranžové svetlo, tretí súbor je zelené svetlo a teplota ponožky pri izbovej teplote je o 38-50 stupňov. Balenie zoznam: Kúrenie ponožky * 2 Batérie * 2 Konektor * 1 Poznámka: 1. Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť. 2. Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.


  • Prst-oddelené: No
  • Šport Typ: Lyžovanie
  • Hadica Výška: Pančuchy
  • Pohlavie: ŽENY


Gauhar 7575
2020-10-19
5/5
Which ordered such came. Only batteries for zero. After charging, I will check. Came even earlier than expected. Thanks seller
Kusano Akira
2020-12-07
5/5
The socks received too long 28days well packed in carton. Checked 1 mode red hot switched to 3 Green also warm well. The goods are satisfied. Seller recommend.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty