Štítky: displej tsdz2, lg power x, vajcia rider, tsdz2, tongsheng tsdz2, displej tongsheng, prípade lg k220i x výkon, lg moc, julet, prípade lg power x.

€17.83
  • Skladom
  • w31736


PARAMETER

Hmotnosť : 50g

Dĺžka kábla : 35 cm vrátane konektor

Plug : 3 Pin

Továreň

Záruka

Motor:ponúkame na jeden rok záruka na opravu.

Diely:3 mesiace opravy.

Záruka sa nevzťahuje na: • Drobné škrabance, značky alebo nedokonalosti. • Poškodenie v dôsledku vonkajších príčin, napr. poškodenie z nedbanlivosti používanie, poškodenie dopravnej nehody a poškodenia počas akejkoľvek dopravy, napr. tým, že kuriéri. • Poškodenie v dôsledku bežného opotrebenia a údržbu. Opotrebovanie položky, ktoré nie sú pokryté patrí rúry, brzdy, brzdové doštičky, špice kolesa, prehadzovačka ladenie, prevodovky, úpravy, stredová uťahovací, riadidlá úpravy, sídlo, postavte sa, nohy kolíkov, atď. • Ak bicykel nemá dosiahnutie najvyššej rýchlosti, to nie je pokryté to je tiež nie, na ktoré sa vzťahuje záruka, ako je to len odhad. • Nedostatočnej údržby a akékoľvek úpravy výrobku alebo jeho súčasti. Nebudeme niesť akúkoľvek zodpovednosť za odcudzenie, poškodenie alebo zranenie spôsobené pri používaní tohto produktu.

Doprava Politiky

1. 98% produktov sú expedované do 1 pracovného dňa. Zabezpečte, aby vaše adresa je správny počas checkout. Na pomoc pri rýchlosť dodania, náš systém nemôže akceptovať storno objednávky nasledujúce platby.

2.Zvyčajne posielame tovar ako spôsob dopravy zvolíte.Ale niekedy môžeme zmeniť spôsob dopravy,aj tak rýchlo, ako sa rozhodnete.Prosím pochopiť.

3.Prosím vyplňte správne adresa príjemcu, príjemca a telefónne číslo.Skontrolujte, či tovaru osloviť vás hladko.

Systém Zápas

Pred umiestnite príkaz o radič alebo zobraziť.Kontaktujte nás, prosím, bez váhania a poslať mi nejaké staré konverzie systému obrázky .Pretože niektoré sú rovnaké vzhľad, ale má rôzne comunication protokol.Oni nemusia zodpovedať vaše staré konverzie systému.

COLNÉ DAŇ

Zvyčajne sme stanoviť minimálnu hodnotu, ak chcete uložiť svoje colné daň.Ale v dôsledku rôznych politík v rôznych krajinách,môžu byť niektoré colné daň mala byť zaplatená kupujúcim.Takže by ste mohli nechať správu pri vytváraní objednávky o akú hodnotu by ste chceli vyhlásiť.

Spätná VÄZBA

Vaša spokojnosť bude našim najlepším vrátiť slúžiace pre vás. Prosím, dajte nám piatich-star rating ak ste spokojní s našimi výrobkami.Ak nie ste spokojní,prosím, kontaktujte nás.Budeme slúžiť, až kým budete spokojní.


  • Druh: Plyn
  • Názov Značky: schuck


Napísať recenziu

Súvisiace produkty