Štítky: kai tian laser úrovni, huepar, laserový ukazovateľ, laser úroveň, zrekonštruovaný smartphone sony telefóny, huepar laser úrovni, laser pôdy leveler, laser úrovne 12 riadkov, laser úrovni, kapro úrovni.

€36.93 €49.23
  • Skladom
  • w32141


BST+PLUS Laser Úrovni 3Lines 360 stupeň Self-vyrovnanie Kríž Laser Úrovni Zelené Riadky Laser Úrovni,kvalitné Technické údaje: Farebné laserové: GREEN (Zelené svetlo je oveľa lepšie ako červené, zelené svetlo, môžu byť použité mimo,Nie je ovplyvnený slnko) Štandard: 3lines , 4 body Presnosť: +-1.5 mm / 5m Laser modul Safty úroveň: trieda 2 vodotesný / odolný proti otrasom, prachu: IP54 Self-vyrovnanie čas Tlmenie: magnetické Vlnová dĺžka Lasera: 635nm Olovnica dot laser modul: 650nm Pracovná vzdialenosť priemer: 40 m (s prijímačom / detektor) Doska Lomka funkcia: Áno Self-vyrovnanie: Áno Outdoor režim (prijímač režim): Áno Auto rozsah nastavenia: ±3 stupňov pracovných tempature: -10 ° c až 50 stupňov celzia Výkon: DC4.5 (AA1.5 X3) / Adaptér / Lítiové batérie, Hmotnosť: 1.5-2 kg(podľa ostatné príslušenstvo) Meranie: 22*16*25cm Prečo cena je tak vysoká, niektoré viac iné? Vážený Pán / vážená Pani , sme továreň v číne nantong mesto, v našom meste, to je asi dvesto továreň na produkt laser úrovni. naše mesto je veľmi známe laserových úrovni v číne, môžete si to overiť, sme produktu laser úrovni B2B business v minulých rokoch a my sme teraz beží laser nástroje uložiť na www.happycaravan.sk, sme osobitne a predávať len laserové nástrojov. Bst+plus obchod, predaj všetkých výrobkov je výrobnú CENU, dodávame povolanie laser úrovni tovaru,Vysokej kvality.

POLOŽIEK v parcela, že dostanete

Plastový kufrík ALEBO handričkou okno (záleží na balenie typ sa rozhodnete):1 pc. Lítiová batéria(záleží vám výber): 1pcs Statív (záleží vám výber):1 ks 2lines 1dots Laser úrovni: 1 ks. Kvalitné Okuliare: 1 pár Nabíjačky: 1 ks. Manuálne: 1 ks. Ramenný Popruh: 1pcs.

Výhody našich laserových úroveň: Tlmenie self-nivelačný systém: laser úroveň pohybu bude laserové línie vibrated. Tlmenie kompenzačný systém by mohol znížiť vibrácie čas, priložte laserové línie, ako rýchlo, ako je to možné, vyriešiť problém, tras linky. Viac flexibilné, výrazne zlepšenie efektivity práce! TILT lomka funkciu: Môže urobiť tilt lomka linky na všetkých uhlov, musia byť v súlade s otočný kĺb / adaptér 1 Laser enhanced body: Vyšší jas laser súlade s enhanced bod, prejazd strede, vedenie vonkajšie laser enhanced bod vertikálna presnosť, jednoduchšie stavebné práce. Generácie inteligentný čip. Inteligentné meranie objemu dosiahol najvyššiu presnosť, 60% viac ako bežné laserové úrovni. DC4.5 (AA1.5 X3) / Adaptér / Lítiové batérie Môže pracovať s laserový prijímač / detektor o 360 ° rotačný laser Vonkajšie režim: Zelené svetlo je oveľa lepšie ako červené, zelené svetlo, môžu byť použité mimo,Nie je ovplyvnený su Pokyny: Dať 3 1,5 V alkalické batérie (alebo lítiové batérie) do batérie box alebo zapojte adaptér do laserových úrovni; nastavenie nohy, uistite sa, že okrúhla bublina je v centre Otočte vypínač ON/OFF, self-vyrovnanie funkcie pri napájania svieti, medzitým, tak ako laserové línie V-tlačidlo ovládacie prvky vertikálnej línie. Podlahy prístupu svieti, keď sa zvislá čiara je na. H-tlačidlo ovládacie prvky horizontálnej línie VONKAJŠIE-tlačidlo ovládacie prvky výmena medzi vnútorné a vonkajšie. Stlačte tlačidlo "vonkajšie" , potom to môže fungovať s laserový prijímač. Stlačte tlačidlo "outdoor" a podržte ho na 3 sekundy, potom to môže nakloniť lomka linky. Nástroje sa puzzle alarm, keď to je viac ako 3 stupne. V tomto čase, leg / stojan by mal byť prispôsobený, uistite sa, že bublina pokusov na stred, potom nasleduje normálna linka emitting, ktorá prijíma elektronické indukčné princíp Nabíjania: Plug-in typ, adaptér môže byť pripojený do prúdu s napätím AC 220V±10%, 50H

PÔVODNÉ OBRÁZKY A DOPĹŇA TAKTO:

VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE, PREPRAVNÉ CESTY!!! ePacket : dobré pre niektoré krajiny. Priemerná dodacia lehota je 15 ~ 35 dní. Ale nemôže poslať akumulátorové vŕtačky a každý stroj s batériou. www.happycaravan.sk Štandardná Doprava : dobré pre väčšinu krajinách po celom svete. Priemerná dodacia lehota je 15 ~ 35 dní. Ale nemôže poslať akumulátorové vŕtačky a každý stroj s batériou J-NET : dobré pre RUSKO krajiny,priemerná doba dodania je 15 ~ 35 dní. To môže poslať akumulátorové vŕtačky a každý stroj s batériou. DHL : DHL je rýchle a bude trvať asi 3-7days pre väčšinu krajín, ale môže spôsobiť cla. Kupujúci sú zodpovední za colné poplatky.

FEDEX, TJ :FEDEX IE je rýchle a bude trvať asi 3-7days pre väčšinu krajín, ale môže spôsobiť cla. Kupujúci sú zodpovední za colné poplatky.

FEDEX IP :FEDEX IP je rýchle a bude trvať asi 3-7days pre väčšinu krajín, ale môže spôsobiť cla. Kupujúci sú zodpovední za colné poplatky. AK MÁTE AKÉKOĽVEK ŽIADOSTI O VYHLÁSENIE. PROSÍM, NECHAJTE NÁM ODKAZ V PORADÍ, PRED ODOSLANIM


  • Názov Značky: DMBPLS
  • Druh: Vertikálne & Horizontálne Lasery
  • Číslo Modelu: bst-g08
  • Model Merania: 2 Riadky


Napísať recenziu

Súvisiace produkty