Štítky: baby bottle tepla, tabuľka ohrievač 200, pätica termostat, tabuľka malý ohrievač, elektrický ohrievač tabuľka, mlieko teplejšie, baby mlieko teplejšie, dieťa teplejšie, termostat časovač, mlieko teplé.

€19.92 €32.13
  • Skladom
  • w32268


Popis:

[SILNÝ KVALITY] - kvalitné fľašu teplejšie, že bezpečný, ale aj vysokú kvalitu. Vyrobené z plastu a polyesterové fľaše hreje materského mlieka a vzorec.

[ÚŽASNÝ DIZAJN] - LED displej, ktorý zobrazuje teplotu baby bottle warmer. Môžete ľahko nastaviť teplotu a čas kontroly v fľašu sterilizátor.

[2 v 1 FĽAŠA TEPLEJŠIE] - efektívne a účinné odmrazovanie dieťa jedlo a materského mlieka. Fľaše teplejšie pre breastmilk sa automaticky vypne po ôsmich minút a má cyklu pamäť, takže sa fľaša nastaví vašu otepľovanie predchádzajúceho cyklu každý čas. Teplé mlieko, teplo, jedlo, aby formula - nastavte cieľové temp, odmrazovania mlieko

[JEDNODUCHÉ ČISTENIE] - travel bottle warmer je trvanlivé a ľahko umývateľné. Je bezpečný pre vaše dieťa, mlieko teplejšie je ľahko čistiteľný, nie je jedovatý a je odolný.

[KVALITNÉ SLUŽBY ]- Remeselnícky, vysoko stabilné, jednoduché použitie, bezpečné a spoľahlivé, sme sa zaviazali poskytovať vám najlepšie skúsenosti. Poskytujú 24 hodín kvalitné služby zákazníkom,

Menovitý výkon: 2-3bottles

Špecifikácie Produktu:

Teplé mlieko: 40℃ (104℉)

Vzorec:45℃ (113℉)

Teplo potravín: 65 - 80℃(149℉-176℉)

Sterilizácia: 100℃ (212℉)

Odmrazovania: 30 - 40℃ (86℉-104℉)

Materiál:potravinársky PP

Menovité Napätie:220V

Menovitá Frekvencia:50Hz

Menovitý Výkon:200W

Farba: ružová, modrá

Package zahrnuté:

1 x Fľaša Teplejšie (Fľaše nie sú súčasťou)

1 x Diaľkové Ovládanie

5 x Príslušenstvo


  • Položka Druh: Tabuľka Klipy & Držiteľov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: ŽIADNE
  • Názov Značky: Dreamburgh


Napísať recenziu

Súvisiace produkty