Štítky: c24 wpl, striedavý motor, 12v napájanie suppli, cnc router, scx10, výstroj plastové, skok starter, 12v motor, Striedavé, hub motorových kolies.

€13.25
 • Skladom
 • w32566


1. Príjemca použite, Prosím, Meno a priezvisko ako príjemcu, alebo náklad nemôže dosiahnuť na vás. Najmä v ruskej Federácii. Vďaka za pochopenie. Všetky výrobky boli kontrolované aj pred doručením, prosím, uvedenie objednávku bez obáv. 2. Dodávka Zvyčajne posielame von vašu objednávku 2-6 dní po zaplatení. sľubujeme na vrátenie peňazí alebo odoslať, ak sa nechcete dostať parcely, ale pls daj aj trpezlivosť čaká pozemok v priebehu dodacej lehoty, na parcele stále na ceste k vám. Žiadny problém, pls kontaktujte nás prvý. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, dať im dobrý prehľad. Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás. Vašej piatich-star rating je najlepším povzbudením pre nás. Tešíme sa na vašu spätnú väzbu. Riešenie:

Otázka č. 1: prečo stále nie je získať svoju objednávku?

Odpoveď 1: niekedy, niektoré cargo by byť mierne oneskorenie na ceste. Prosím, kontaktujte nás prvý, ponúkame pre vás dobrým riešením.

Otázka 2: ako zmeniť smer otáčania?

Odpoveď 2: zmeňte prosím elektroinštalácie polarita ak chcete zmeniť smer otáčania.

Otázka 3: ako zmeniť rýchlosť?

Odpoveď 3: môžete kúpiť naše nižšie regulátora otáčok, ak chcete zmeniť rýchlosť od 0-10rpm.

Otázka č. 4: čo urobiť, "self locking" znamená?

Odpoveď 4: To je vlastnosť tohto motora, keď je napájanie vypnuté, tento motor má tiež zámok krútiaci moment, nie je ľahké sa pohybovať iné sily. To môže byť používané na špeciálne účely. Ako Anti-theft posuvné dvere.

Otázka č. 5: máte iné motor s iným parametrom?

Odpoveď 5: áno, sme pôvodných motorov, prosím, kontaktujte nás.

Otázka č. 6: Čo je zaťaženie, rýchlosť a čo je otáčky bez zaťaženia?

Odpoveď 6: rýchlosť, pri ktorej Sa motor bez zaťaženia hmotnosť je otáčky bez zaťaženia. Ak motor sa otáča na jednotku hmotnosti, rýchlosť je v rýchlosti načítania.

Otázka č. 7: Aký je význam PackageA PackageB?

Odpoveď 7: Ak ste objednávku PackageA, dostanete motora, ako je znázornené na obrázku "PackageA". Ak si objednáte PackageB, dostanete motor a držiak, ako je uvedené v "PackageB" obraz. Ukázali sme, čo dostanete v balení obrázok.

Otázka č. 8: Čo sa stane, keď napätie 18V je pripojený k 12V motor alebo 18V motora?

Odpoveď 8: 12V napojenie motora napätie 18V bude zlomený, a 24V motor spojenie 18V napätie, ovplyvní to jeho rýchlosť a moment, a nie je ani beh.

Funkcia: Vysoký krútiaci moment, self-lock, dvakrát hriadeľ, D typ hriadeľa.

Motor podporu Zvrátiť beh a má viac hluku pri zvrátiť beh ako bežnú jazdu,

je to normálny jav, prosím, vedieť pred kúpou.

===================================================================================

Ako si vybrať produkt, ktorý potrebujete ? (1) 12v 12rpm+Balíček A dostanete 1 kus motora(12v 12rpm) (2) 12v 12rpm+Package B , dostanete 1 kus motora(12v 12rpm) +Montážna konzola (3) 12v 12rpm+Balík D , dostanete 1 kus motora(12v 12rpm)+regulátora Otáčok, rýchlosti, regulátor funkcia: môžete upravovať rýchlosť a rotaion motora, Ak si kúpite náš radič, a vybrať 12 ot. / min rýchlosť, takže môžete upraviť rýchlosť od 0rpm 12 rpm (4) 12v 12rpm+Balík J , dostanete 1 kus motora(12v 12rpm) + Montážna konzola + regulátora Otáčok (5) 12v 12rpm+Package R , dostanete 1 kus motora(12v 12rpm) + Montážna konzola + Rýchlosť radiča + Napätia transformátor, transformátor: môžete preniesť AC 220V na DC12V/24V.


 • Názov Značky: BRINGSMART
 • Použitie: DIY Časť / Elektrické Hračky / Ventilátor /Dverný Zámok
 • Konštrukcia: Trvalý Magnet
 • Číslo Modelu: A58SW31ZYS
 • Výstupný Výkon: 2.5-11.7 W
 • Jednosmerný Prúd(A): 0.6-1.6 hodnotené
 • Chrániť Funkcia: Úplne Uzavretý
 • Commutation: Kefa
 • Druh: Gear Motor
 • Certifikácia: ROHS
 • Účinnosť: TJ 1
 • Krútiaci moment: 3.4-70 kg.cm


Ahan 009
2020-08-19
5/5
Quick delivery, exactly as advertised, thank you!!
Freddyvonk2001
2021-01-22
5/5
It looks good. Not yet tested

Napísať recenziu

Súvisiace produkty