Štítky: pes odrážanie, leskom a lesk pre dievča, box anti štekot, anti domáce zvieratá, cuckold šperky, väzby domáce zvieratá, anti brechot psa, anti kôry, slepý pes, l6.

€10.02 €17.89
  • Skladom
  • w432


{infomodule}

Hlavné vlastnosti produktu:

- 3 tréningové režimy: Pípnutie, Vibrácie & Ultrazvukové

- 7 Úrovní Ultrazvukových / Vibration / Nastavenie Citlivosti

- Anti-false aktivácii

- USB spoplatnené

- Rainproof

- Výstražný zvuk indikátor funkcie

Produkt ultrazvukový funkčný princíp

Prvýkrát psa kôra je aktivovaná: V tejto dobe práca indikátor svieti automaticky, 30KHZ ultrazvukové výstup, pes bude reagovať, produkt sa automaticky vynuluje štart režim, ak pes nereaguje, zadajte ďalší režim funkcie.

Druhá spúšť psa štekať: svetlo sa automaticky, 40KHZ ultrazvuk, pes reaguje, produkt sa automaticky uzamkne druhom režime, ak pes nereaguje, prejdite na ďalší režim funkcie.

Tretí spustenie psa štekať: svetlo sa automaticky, 50KHZ ultrazvukové výstup, pes reaguje, produkt sa automaticky uzamkne, tretí režim automaticky, ak pes nereaguje, prejdite na ďalší režim funkcie.

Štvrtý spustenie psa štekať: indikátor sa zapína automaticky, 30KHZ+40KHZ ultrazvukové zmení výstup, pes reaguje, produkt sa automaticky uzamkne, štvrtý režim automaticky, ak pes nereaguje, zadajte ďalší režim funkcie.

Piaty spustenie psa štekať: indikátor sa zapína automaticky, 30KHZ+50KHZ ultrazvukové zmení výstup, produkt sa automaticky zablokuje piatom režim, ak pes nereaguje, zadajte ďalší režim funkcie.

Šiesty spustenie psa štekať: indikátor sa zapína automaticky, 40KHZ+50KHZ ultrazvukové zmení výstup, produkt sa automaticky uzamkne, šiesty režim, ak pes nereaguje, zadajte ďalší režim funkcie.

Siedmy čas dog barking je aktivovaná: indikátor sa zapína automaticky, a 30KHZ +40KHZ+50KHZ ultrazvukové zmení výstup, pes reaguje, a produkt sa automaticky zablokuje siedmeho režimu automaticky.

Elektrický šok výstup je rovnaký ako ultrazvukové výstup 7-time režime. Prvý šok intenzita je najslabší, 7. je najsilnejší, a 2 funkcie môžu pracovať súčasne. 7-výstup je rovnaký.

Ak pes stále nereaguje, výrobok automaticky prestane pracovať. Po 1 minúte, pracovný režim sa automaticky reštartuje, alebo môžete stlačiť vypínač tlačidlo reštartovať.

Tento produkt spustí pracovať viac ako 7-krát za jednu minútu, automaticky zastaviť ochrany práce, predchádzať pet z adaptácia na pet na začiatku, a zabrániť psa z toho, že je zranený.

Špecifikácie

1. Výrobok používa USB nabíjací konektor a vstavaný mikrofón, ktorý sa spúšťa

2. Tento produkt je možné nabiť

3. Produkt používa veľkú kapacitu lítiové batérie až 60 dní dlhý pohotovostný

4. Pes pásu má maximálny priemer 35 CM a m inimum z 6TYP. Je vhodná pre všetky psy.

5. Odporúča sa, ak chcete vystrihnúť časť dlhé vlasy, aby sa zabezpečila účinnosť výrobku (pre malý počet veľkých psov).

6. Tento výrobok je vodotesný.

Balenie obsahuje

1x Anti Kôry Kontroly Golier

1x Návod na použitie

1x USB Kábel

1x Šok Test Svetlo


  • 3 tréningové režimy:
  • Položka Druh: Kôra Odstrašujúci
  • Druh: Psy
  • Číslo Modelu: Plastové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Funkcia:
  • Materiál: Plastové


Napísať recenziu

Súvisiace produkty