Štítky: termometro digitálny regulátor teploty, kotol prvok, kotol lpg, kotol, plynový ohrievač brooder, kotla snímač, prietokomer, snímač, reed snímačom prepínač, ohrievač z nerezovej, plynový systém prepnúť.

€12.23
  • Skladom
  • w453


Popis produktu ID:5718

HC-B1 Prietok Vody Snímač Plynový Ohrievač Vody Kotla Teplota Vody Snímač Prietoku Snímač Prepnúť Stroj Holzer Aktuálne Meter

package: 1 x HC-B1 Prietok Vody Snímač pre Plynový Ohrievač Vody Kotla

voda prssure:1.75 MPa

vstupné:DC5V

Na Všetkých Kupujúcich

Platby prijímame T/T, Viazaný, a western Union

Doprava Zvyčajne svoje pozemky sú dodávané do 3 dní. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Dodacia lehota: doprava Zadarmo poslať Čína príspevok, väčšina krajiny sa môžu dostať na 15~35 dní. Rusko a Brazília sa pomaly, môže potrebovať 20~90 dní. Ak váš nedostal do 45 dní, prosím, napíšte mi, idem sa pozrieť za vás.

Spätná väzba vysoko oceňujeme váš 5-Hviezdičkový POZITÍVNU spätnú Väzbu. Máme program, ktorý automaticky odpovede hneď, ako si nechať váš názor. Sme veľmi vďační za vaše rady, ktoré nám umožňuje ponúknuť lepšie služby pre vás. Ak je nejaký PROBLÉM s vašou objednávkou, alebo chcete vedieť viac informácií o našich produktoch , Č neváhajte, dajte mi vedieť, budeme sa snažiť vyriešiť vaše problémy.

Vrátenie a Záruka akceptujeme výrobok vrátiť do 7 dní. Návrat Nákladnej bude zodpovednosť predávajúceho, ak je problém s kvalitou, alebo dostanete výrobok nie je popísané, inak kupujúcemu bude niesť vrátenie tovaru a vrátenie peňazí nie je povolené (v Prípade vrátenia výrobku, prosím, originál balenia) Máme 6 mesiacov záruka pre naše výrobky, ak výrobky, ktoré kupujete, sú chybné v priebehu 1 mesiaca . pošleme vám nahradenie bez príplatkov alebo vrátenie peňazí, keď sa dostaneme chybné výrobky, ak nie ste spokojný s výrobkom, môžete ich poslať späť k nám, ale musíte zaplatiť poštovné nákladnej dopravy.


  • voda prssure: 1.75 Mpa
  • Druh: Elektrický Ohrievač Vody Diely
  • Materiál: Mosadz
  • Package: 1 x HC-B1 Prietok Vody Snímač pre Plynový Ohrievač Vody Kotla
  • Číslo Modelu: Hc-b1
  • Modle: Hc-b1
  • Vstup: DC5V


Napísať recenziu

Súvisiace produkty