Štítky: tin čaj box, šálka čaju, Porcelán, sklo pet ryby, šálku kávy luxus, celadon pohár, japonskej tradície, čínske vázy, trstiny kovov, čínsky porcelán.

€10.54 €13.17
  • Skladom
  • w534


Čínsky pohár čaju Longquan Celadon Porcelánu Teacups kanvicu Čaju, Misy a Zlaté Ryby 60ml longquan šálku čaju celadon tee tassen Dĺžka: 78 mm Šírka: 78 mm Výška: 34 mm Hmotnosť: 90g

Kapacita: 60ml

Longquan celadon je celadon-glazované porcelánové vyrobené na Longquan a susedných krajinách v provincii Zhejiang, Čína. Prvé čo Celadon v Longquan začína v Jin Dynastie (265-376 A. D). Severnej Dynastie Song (960-1127 A. D), dôležité obdobie v histórii Čínskeho porcelánu, videl kvitnúce vo výrobe a zhodnotenie Longquan celadon tovar. Do Južnej Pieseň obdobia a Dynastie Yuan (1127-1368 A. D), Longquan celadon zadali najprosperujúcejších období, počas ktorého zručnosť, takže celadon dosiahol novú výšku a postupne vytvorila komplexný celadon pece systém centrovanie na Longquan mesta. Longquan Celadon má dva typy, povedzme, Ge Pece a Di Pece (Ge znamená, starší brat a Di znamená, mladší brat v Čínštine). Bývalý spolu s Ru Procesov, Jún Pece, Guan Pece a Ding Pece sú prednesené ako Päť Slávnych Peciach v Dynastie Song. Slávny po celom svete, Longquan celadon použila nielen pre každý dynastie kráľovskej súdy v starovekej Číne, ale exportované do mnohých ďalších krajinách a regiónoch Ázie, Afriky a Európy od začiatku Dynastie Song. Najmä v strede Dynastie Ming Longquan Celadon bol predstavený do Európy, pričom jeho cena bola stojí za zlato. Moderné Longquan celadon zdedí produkty funkcia tradičných Longquan pece a bol inovuje a vyvíja. V poslednej dobe sa mnoho celadon výrobky miestnych majstrov a remeselníkov vyhrali vyznamenania a ceny v rôznych hrnčiarstvo-výroba súťaží. Pár z tých, ktoré si vybudovali povesť Pokladov Národa a boli zhromaždené v mnohých múzeách.


  • Názov Značky: ONWILL
  • Materiál: Keramické


Napísať recenziu

Súvisiace produkty