Štítky: vodivé atramentové pero s elektronickými obvodmi kresliť, dieťa vreckovku, g400, 303 laser, laserového výkonu, kombinovaný logitech, laser, detektor kovov ukazovateľ, ukazovateľ pro, 303 lazer.

€9.51
  • Skladom
  • w665


Detail:

Funkcie: Ideálna voľba pre klasickom vyučovaní. Používa sa tiež v zasadacej miestnosti. Zelená/Červená/Modrá laserové svetlo. (Voliteľné) Dlhé svetelné spektrum. Popis: Povrchová úprava: čierne eloxovanie čierna Wave dĺžka: Zelený laser s výstupnou Vlnovou dĺžkou: 532 nm Úroveň bezpečnosti: Trieda II Obvod ovládanie: APC Svetlice formy: doska-tvárnenie - kruh Lúč štýl: priebežným Veľkosť bodu: 6M miesto;φ10mm Pracovné napätie: DC=3.0-3,7 V Predhrejte čas: 3seconds Pracovná teplota: 15 stupňov C až 35 stupňov C Skladovacia teplota: mínus 10 stupňov C až 40 ° C Napájanie: 1 X 18650 batéria(Nie je súčasťou) Model: SD303 Wave dĺžka: 532nm Výstupný výkon: 5mw Prepínač: konštantný on/off tlačidlo Režim zaostrenia: nastaviteľné Predpokladaná životnosť: 8000 hodín Pracovný čas: 1hours Laser rozsah: 1000-8000meters Špecifikácia: Farba Tela: Čierna Laser Color: Green Rozmery:160mmx22mmx22mm Materiál telesa: aerometal Balík obsahuje: 1 x Laserové Ukazovadlo s laserovej rezacej hlavy (nie je súčasťou balenia batérie) 2 x safty kľúč na uzamknutie

Dodacia Lehota Tipy:

Všetky package zaslané E-paket alebo POSTNL doporučene loď metóda. s sledovacie číslo môže nasledovať package statu. to je bezpečnosť bezpečné nákladné. Dodacia lehota je cca 15--45 dní. Ako dôsledok rôznych krajín politiky a poveternostných a iných dôvodov. odoslané na rôzne krajiny ,dodacia lehota bude iný. Má nejaké otázky. prosím, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom ali správy. ďakujeme!

Spätná väzba:

Nechajte záporná spätná väzba sa nemôže vyriešiť problém. Existuje mnoho, viac pozitívne spôsoby, ako fáza o dobrú komunikáciu Prosím, odoslaná správa sa k nám cez www.happycaravan.sk. budeme sa snažiť nás najlepšie vyriešiť váš problém. ďakujeme!

O Daní:

Budeme sa snažiť v našich silách, aby službu. Pretože vlastné pravidlá sa líšia v každej krajine, clá a spotrebné dane nie sú naša zodpovednosť a sme nie je kvalifikovaný, aby odpovedal na otázky na túto tému. Prosím, výskumu vašej krajine tarify a dovoz spotrebných daní pred nákupom..


  • Typ Výstupu: ŽIADNE
  • Výstupné napätie: ŽIADNE
  • Pripojenie: Plochu
  • Použitie: Prepínanie


Napísať recenziu

Súvisiace produkty