Štítky: 1 kg vlákna chko, 3d tlačiarne 3, vlákna chko, čierne vlákna vytláčacie, 3d tlačiarne, 3d tlačiarne vlákna chko 05 kg, pančuchové nohavice top značiek, matica t8, easythreed mickey, vlákna.

€5.66
  • Skladom
  • w802


Položka špecifiká Číslo Modelu: 3D Tlačiarne Vlákna PLA Materiálu: CHKO Forma: Priemer Vlákna: 1.75 mm Farba: Multicolor Uesd pre: 3D Tlačiarne N.W.: 1.00 KG G. W.: 1.35 KG is_customized: Áno Popis Produktu

Po úhrade, prosím zanechať správu, akú farbu, materiál a veľkosť chceš.

Napríklad: červená, ABS 3,00 mm 1roll, modrá CHKO 1.75 mm 2rolls. Ďakujem. Špecifikácie:

3D Tlačiarne Vlákna 1.75 mm CHKO

Veľkosť: 1.75 mm ±0,05 mm

Dĺžka:

1 kg 1.75 mm ABS - 400 metrov

1 kg 3.0 mm ABS - 135m

1 kg 1.75 mm CHKO - 350m

1 kg 3.0 mm CHKO - 115m

Tlač Teplota:

ABS: 230 - 270° C

CHKO: 200 - 250° C

Čo je v Balení:

1 kg cievka 3D tlačiarne vlákna (Každý zväzok obsahuje jeden kilogram materiálu, spolu s valcami, desikant, vákuové vrecia, papierové krabice, celkom 1.35 kg)

Rozmery: 200 x 200 x 65mm

Vnútorný Priemer: 56mm

Čistá Hmotnosť: 1 kg/2,2 lb

Farba:

ABS(28 farby): prírodné, transparentná, biela, čierna, červená, zelená, žltá, modrá, oranžová, fialová, ružová, sivá, strieborná, zlatá, zlatá, žltá, káva, voda-modrá, transparentná červená, transparentná zelená transparentná žltá, transparentná modrá, transparentná oranžová transparentná fialová, fluo-červená, fluo-zelená, fluo-žltá fluo-modrá, fluo oranžová.

CHKO(27 farby): prírodné(priesvitné), biela, čierna, transparentná červená, transparentná zelená transparentná žltá, transparentná modrá, transparentná oranžová transparentná fialová, ružová, sivá, strieborná, zlatá, zlatá, žltá, káva, voda-modrá, svieti na červeno, nazeleno, pevné, žltá, modrá, pevné, oranžová, pevná fialová, fluo-červená, fluo-zelená, fluo-žltá fluo-modrá, fluo oranžová.

ABS Vlákna a CHKO Vlákna sa bežne používa v 3D tlač, má tieto charakteristiky:

1. Vysoká pevnosť, dobrú húževnatosť.

2. Hustota je malé, pri tlači väčšieho objemu model ľahšie, ako ušetriť peniaze.

3. Nákladovo efektívne, môžu byť spracované v širokom rozmedzí teplôt.

4. ABS mäkšie ako CHKO.

5. CHKO má nízku zrážanlivosť hodnotiť, dokonca vytlačiť väčšie modely vykonávať dobre.

6. 1 kg /plastové cievky obaly, môžu byť automatickým podávaním.

7. Ak chcete byť aplikované na rôzne 3D tlačiarne, Makerbot, AŽ plus, Mendel, Prusa, série, atď.

8. Žiadne Bubliny.

Kontrola kvality:

1. Všetky naše 3D tlačiarne vlákna sú 100% virgin materiál, nikdy použitie recyklovaného materiálu alebo regrind materiálu, a všetci mali dosiahnuť najnovšie DOSIAHNUŤ certifikát.

2. Pred masovej produkcie, náš technik vždy urobiť test, aby sa uistite sa, že každá šarža nové suroviny musia byť vytlačené pomocou 3D tlačiarne.

3. Laser s priemerom spustí automaticky riadiť priemer vlákna a udržuje ju v pravej rozsah 1.75/3.0 mm, a náš technik vám upravte ho okamžite, keď to alarmy uviesť zlé veľkosti, a to bez výhrad vlákna bude odrezaný a nikdy použiť.

4. Aby sa vlákna suché, každá rolka žiaroviek je balená v evakuované vrecko s desikant vnútri neho.

Produkty Obrázok:

Ymax 3D Tlačiarne Cieľ: Predaj vysoko kvalitný tovar. Poskytovať najlepší zákaznícky servis. Použitím najlepších dodanie kanál . Priateľské Pripomínať, aby Sme skontrolovali a testované všetky výrobky pozorne, ako sa máme poslať. Ak máte akýkoľvek problém, po prijímať položky, kontaktujte nás, prosím, neváhajte ! Doprava 1. Položky sa bude kontrolovať, balenia a loď sa v 2-4 pracovných dní, po zaplatení je potvrdené. Ak neexistujú osobitné okolnosti, budeme zanechať odkaz informovať . 2. Normarly, medzinárodná doprava zvyčajne trvá 15-60 dni. Mnohé fakty, ako napríklad zlé počasie, Colné a Predaj teplej sezóny, atď, môžete spôsobiť oneskorenie. Ak váš balík netrvajú príliš dlho má byť dodané. Prosím, kontaktujte nás . 3. Uistite sa, že ste vyplnili všetky informácie správne:meno kontaktnej osoby, Adresa, psč a Telefón. Vlastné, Dane a Clá 1. Rôzne krajiny majú rôzne pravidlá, prosím, uistite sa, že výrobok nemajú žiadne obmedzenia vo vašej krajine pred zakúpiť. Kupujúci sú zodpovední, ak sa produkt vráti, alebo pridržte podľa Colných obmedzení dôvodov. 2. Ak výrobok potrebovať žiadne špeciálne dokument vo vašej krajine alebo je potrebné opísať určité hodnoty, prosím vyžadovať na to vopred. Dokumentov, ako sú faktúry, atď., nebudú posielať balík, pokiaľ to bolo nutné zo strany kupujúceho. 3. Cena výrobku neobsahuje dovozné dane alebo dodatočné poplatky. Kupujúci je zodpovedný za prejednanie a zaplatiť poplatok, ak je účtované kupujúcemu krajiny, ktorej vláda . Ale môžeme pomôcť kupujúci poskytovanie produktov faktúry alebo iného dokumentu a informácií, kupujúci je potrebné vymazať vlastné, tak prosím neváhajte a kontaktujte nás. Vrátenie a Náhrada 1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia.Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a my vám nie je problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu.Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol. 2. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky,konkrétny dôvod na návrat. Prijímame len tovar vrátiť Poštou alebo EMS. 3. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y)je(sú) nie, ako inzeroval. Spätná väzba 1. Sme mantain vysokým štandardom, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka ! Spätná väzba je veľmi dôležité ! Žiadame, aby ste nás kontaktovali hneď PRED odchodom Netral alebo Negatívnu spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. 2. Vážime si 5 hviezd pozitívnu spätnú väzbu,je To dobré pre naše dlhodobé podnikanie.Budeme tiež pridať rovnaký názor na vás.


  • Názov Značky: YMAX
  • Číslo Modelu: pla
  • Materiál: pla
  • Formulár: Pevné


Napísať recenziu

Súvisiace produkty