Štítky: pi pan, oheň stick pre tv, stretchi, ihop omeleta, olej squeezer, knifs, skvelé omeleta, naberačka non stick, elektrické rezance hrniec, wan express mini.

€25.31
  • Skladom
  • w993


Skillet elektrické Medené Express

Na panvici smažiť Medi Express revolucionara tvoja tvar varenie s multi tvoje d to voľby v jednom zariadení.

Pečie, hranolky, kuchyňa železa, lúč creppes, pizze, sendviče a oveľa viac, najviac jednoduchý a všestranný tvar varenie.. Možno otáčať kuchyni dva obojstranné.

Je ideálny pre výrobu veľa receptov v oveľa kratšom čase, než ste sa v vyhrievané rúre. A pre čistý to sám musí pasarle niektoré kuchynské utierky a už bude pripravená urobiť nasledujúci recept.

Môžete ho použiť uzavreté ako rúra, použitím dvoch dosiek, a vykonávať Super mäso alebo pečené ryby, pizze a quichés plus bohaté dezerty a hubky koláče.

Jej vnútorný povrch je vyrobený z medi a zaobchádzať s najnovšou technológiou a preddavky poskytnuté zabrániť je arañe a môže odolať.

Elektrická žehlička stroj variť obe tváre.

Vnútorný Povrch coppermade pre zabránenie potravín z lepenie na ona alebo poškriabaniu. Čistenie Byť veľmi ľahko. Jeden tam dal ingrediencie dovnútra a zatvorte veko, aby ste sa dal na varenie. Ideálny pre výrobu omelets, pizza, hamburgery, pastely a koláče.

Zahŕňajú:

1 x elektrické Skillet 1 x Stierky


  • Názov Značky: Medi


Uditdixitcool 143
2020-12-12
1/5
The product is not original and does not heat well. More won't close well. Seller not honest.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty